Kolekcje marek jeździeckich w Salonie Koński Świat. Światowe marki jeździeckie. 
   
Filozofią Salonu Koński Świat jest harmonijna współpraca konia i jeźdźca. Uważamy, że należy traktować konia jak równorzędnego partnera. Wszystkie konkurencje jeździeckie , dla których wybieramy kolekcje sezonowe obecne u nas  w sprzedaży, są reprezentowane przez ambasadorów Salonu Koński Świat. Nasz wybór tak odzieży jeździeckiej, jak i wyposażenia konia nie jest przypadkowy. Czytaj dalej...
Salon Koński Świat istnieje ponad 10  lat, a więc poznaliśmy już gust i  potrzeby  naszych Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość, a więc trwałość produktu. Mając też doświadczenie w pracy z końmi wiemy, co naprawdę bywa potrzebne tak przy amatorskim, jak i profesjonalnym uprawianiu jeździectwa. Dlatego staramy się, by nie tylko same marki, ale też artykuły wybierane przez nas z kolekcji światowych marek jeździeckich były warte Państwa uwagi.

W Salonie Koński Świat znajdą Państwo kolekcje takich marek jeździeckich jak niemiecki Pikeur, Eskadron, Schockemohle , Busse, Horze czy Covalliero.

Włoski szyk natomiast odnajdą Państwo w odzieży jeździeckiej marki Cavalleria Toscana (szukaj: cavalleriatoscana.pl), która podbiła nie tylko Europę i Daleki Wschód, ale wymagające i pragmatyczne Stany Zjednoczone, a której jesteśmy dystrybutorem.

Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np. brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż kolekcje sezonowe są szyte na zamówienie.

Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
Kolekcja
14PLN 909PLN
Kaloszki z futrem Fauxfur S20 brown Promocja-10%