Kolekcje marek jeździeckich w Salonie Koński Świat. Światowe marki jeździeckie. 

   Filozofią Salonu Koński Świat jest harmonijna współpraca konia i jeźdźca. Uważamy,że należy traktować konia jak równorzędnego partnera. Wszystkie konkurencje jeździeckie , dla których wybieramy kolekcje sezonowe obecne w sprzedaży w naszym  Salonie, są reprezentowane przez ambasadorów Salonu Konski Świat. Nasz wybór tak odzieży jeździeckiej, jak i wyposażenia konia nie jest przypadkowy.
   Salon Koński Świat istnieje ponad 10  lat, a więc poznaliśmy już gust i  potrzeby  naszych Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość, a więc trwałość produktu. Mając też doświadczenie w pracy z końmi wiemy, co naprawdę bywa potrzebne tak przy amatorskim, jak i profesjonalnym uprawianiu jeździectwa. Dlatego staramy się, by nie tylko same marki, ale też artykuły wybierane przez nas z kolekcji światowych marek jeździeckich, byłe warte Państwa uwagi.
  W Salonie Koński Świat znajdą Państwo kolekcje takich marek jeździeckich jak niemiecki Pikeur, Eskadron, Schockemohle , Busse, Horze czy Covalliero. Włoski szyk natomiast odnajdą Państwo w odzieży jeździeckiej marki Cavalleria Toscana (szukaj: cavalleriatoscana.pl), która podbiła nie tylko Europę i Daleki Wschód, ale wymagające i pragmatyczne Stany Zjednoczone, a której jesteśmy dystrybutorem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Promocja
PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
139.00PLN 86.18PLN
PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
55.00PLN 38.50PLN
PromocjaWyprzedaż
NowośćPromocjaDarmowa dostawa

B/VERTIGO
299.00PLN 209.30PLN
NowośćDarmowa dostawa

SCHOCKEMOHLE
359.00PLN
NowośćDarmowa dostawa

SCHOCKEMOHLE
359.00PLN
PromocjaWyprzedaż

SCHOCKEMOHLE
329.00PLN 230.30PLN
PromocjaWyprzedaż

SCHOCKEMOHLE
359.00PLN 251.30PLN
Filtry
Kolekcja
14PLN 613PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller