Kolekcje marek jeździeckich w Salonie Koński Świat. Światowe marki jeździeckie. 
   
 Filozofią Salonu Koński Świat jest harmonijna współpraca konia i jeźdźca. Uważamy, że należy traktować konia jak równorzędnego partnera. Wszystkie konkurencje jeździeckie , dla których wybieramy kolekcje sezonowe obecne u nas  w sprzedaży, są reprezentowane przez ambasadorów Salonu Koński Świat. Nasz wybór tak odzieży jeździeckiej, jak i wyposażenia konia nie jest przypadkowy.
   Salon Koński Świat istnieje ponad 10  lat, a więc poznaliśmy już gust i  potrzeby  naszych Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość, a więc trwałość produktu. Mając też doświadczenie w pracy z końmi wiemy, co naprawdę bywa potrzebne tak przy amatorskim, jak i profesjonalnym uprawianiu jeździectwa. Dlatego staramy się, by nie tylko same marki, ale też artykuły wybierane przez nas z kolekcji światowych marek jeździeckich były warte Państwa uwagi.
  W Salonie Koński Świat znajdą Państwo kolekcje takich marek jeździeckich jak niemiecki Pikeur, Eskadron, Schockemohle , Busse, Horze czy Covalliero
. Włoski szyk natomiast odnajdą Państwo w odzieży jeździeckiej marki Cavalleria Toscana (szukaj: cavalleriatoscana.pl),
która podbiła nie tylko Europę i Daleki Wschód, ale wymagające i pragmatyczne Stany Zjednoczone, a której jesteśmy dystrybutorem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np. brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż kolekcje sezonowe są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat
.
 Nauszniki Basic black

ESKADRON
109.00PLN
 Nauszniki Basic white

ESKADRON
109.00PLN
B//Vertigo Kamizelka Jocelyn W20 Dark navy B//Vertigo Kamizelka Jocelyn W20 Dark navy PromocjaWyprzedaż
B//Vertigo Koszulka Iris S20 białaB//Vertigo Koszulka Iris S20 biała Promocja

B/VERTIGO
149.00PLN 104.30PLN
B//Vertigo Koszulka Iris S20 czarnaB//Vertigo Koszulka Iris S20 czarna Promocja

B/VERTIGO
149.00PLN 104.30PLN
B//Vertigo Koszulka konkursowa Amy S19 dark navyB//Vertigo Koszulka konkursowa Amy S19 dark navy Promocja
B//Vertigo Koszulka termiczna Roxie Woolmix W20 beet redB//Vertigo Koszulka termiczna Roxie Woolmix W20 beet red PromocjaWyprzedaż
B//Vertigo Sweter Lisbeth W19 tabacco brownB//Vertigo Sweter Lisbeth W19 tabacco brown PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
299.00PLN 179.40PLN
Filtry
Kolekcja
17PLN 859PLN