Kolekcje marek jeździeckich w Salonie Koński Świat. Światowe marki jeździeckie. 
   
 Filozofią Salonu Koński Świat jest harmonijna współpraca konia i jeźdźca. Uważamy, że należy traktować konia jak równorzędnego partnera. Wszystkie konkurencje jeździeckie , dla których wybieramy kolekcje sezonowe obecne u nas  w sprzedaży, są reprezentowane przez ambasadorów Salonu Koński Świat. Nasz wybór tak odzieży jeździeckiej, jak i wyposażenia konia nie jest przypadkowy.
   Salon Koński Świat istnieje ponad 10  lat, a więc poznaliśmy już gust i  potrzeby  naszych Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość, a więc trwałość produktu. Mając też doświadczenie w pracy z końmi wiemy, co naprawdę bywa potrzebne tak przy amatorskim, jak i profesjonalnym uprawianiu jeździectwa. Dlatego staramy się, by nie tylko same marki, ale też artykuły wybierane przez nas z kolekcji światowych marek jeździeckich były warte Państwa uwagi.
  W Salonie Koński Świat znajdą Państwo kolekcje takich marek jeździeckich jak niemiecki Pikeur, Eskadron, Schockemohle , Busse, Horze czy Covalliero
. Włoski szyk natomiast odnajdą Państwo w odzieży jeździeckiej marki Cavalleria Toscana (szukaj: cavalleriatoscana.pl),
która podbiła nie tylko Europę i Daleki Wschód, ale wymagające i pragmatyczne Stany Zjednoczone, a której jesteśmy dystrybutorem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np. brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż kolekcje sezonowe są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat
.
 Bryczesy Junior Ida Grip Athleisure S20 white  Bryczesy Junior Ida Grip Athleisure S20 white Promocja
 Kantar Double Pin Glossy W19 softgrey PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
139.00PLN 86.18PLN
 Nauszniki Basic black

ESKADRON
109.00PLN
 Nauszniki Basic white

ESKADRON
109.00PLN
BANDAŻE POLAROWE NG S18 SPEARMINT PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Bat skokowy Leeds W20 brązowy PromocjaWyprzedaż
Filtry
Kolekcja
17PLN 859PLN