W 1982 r. w fińskim miasteczku Lahti miłośnik koni Gunnar Gangsø rozpoczął produkcji podków, uprzęży i derek dla koni. Tak  powstała firma Finn-Tack, skupiająca się  na produkcji profesjonalnego sprzętu dla kłusaków. Sukces w branży kłusaków doprowadził do wprowadzenia produktów dla jeździectwa klasycznego. Powstała wówczas marka Horze z wyraźnym czerwonym „Z” w logo firmy.    W grudniu 2018 część związana z jeździectwem klasycznym została sprzedana i przeniesiona do Niemiec.  
    Horze jest marką jeździecką bardzo docenianą w Europie i Stanach Zjednoczonych. Swoją popularność zawdzięcza szerokiemu asortymentowi artykułów jeździeckich oraz dobrej jakości.  W naszym sklepie znajdą Państwo odzież jeździecką dla dorosłych amatorów jeździectwa oraz dla dzieci. Są to bryczesy,  koszulki startowe, rękawiczki, czapki, skarpetki jeździeckie, koszulki techniczne czy bluzy treningowe.
    Dla koni znajdą Państwo również pełen zakres akcesoriów. Posiadamy derki, czapraki, kantary, uwiązy, torby na sprzęt i szczotki, a także akcesoria do ogłowia.

    Każdego roku pojawiają się dwie kolekcje sezonowe: wiosenno-letnia i jesienno-zimowa, w stałej ofercie znajduje się asortyment z kolekcji standardowej.

BANDAŻE MIKOŁAJA CZERWONEBANDAŻE MIKOŁAJA CZERWONE Promocja

HORZE
49.00PLN 39.20PLN
Bat skokowy Leeds W20 czarny Nowość
Bat skokowy Leeds W20 szary Nowość
Bluza Bethany S20 granatBluza Bethany S20 granat Promocja

B/VERTIGO
299.00PLN 209.30PLN
Filtry
Kolekcja
14PLN 390PLN