Sprzęt jeździecki marki Horze. Odzież jeździecka marki Horze. Odzież jeździecka marki B&Vertigo.     

W 1982 r. w fińskim miasteczku Lahti miłośnik koni Gunnar Gangsø rozpoczął produkcji podków, uprzęży i derek dla koni. Tak  powstała firma Finn-Tack, skupiająca się  na produkcji profesjonalnego sprzętu dla kłusaków. Sukces w branży kłusaków doprowadził do wprowadzenia produktów dla jeździectwa klasycznego. Powstała wówczas marka Horze z wyraźnym czerwonym „Z” w logo firmy.    W grudniu 2018 część związana z jeździectwem klasycznym została sprzedana i przeniesiona do Niemiec.  
    Horze jest marką jeździecką bardzo docenianą w Europie i Stanach Zjednoczonych. Swoją popularność zawdzięcza szerokiemu asortymentowi artykułów jeździeckich oraz dobrej jakości.  W naszym sklepie znajdą Państwo odzież jeździecką dla dorosłych amatorów jeździectwa oraz dla dzieci. Są to bryczesy,  koszulki startowe, rękawiczki, czapki, skarpetki jeździeckie, koszulki techniczne czy bluzy treningowe.
    Dla koni znajdą Państwo również pełen zakres akcesoriów. Posiadamy derki, czapraki, kantary, uwiązy, torby na sprzęt i szczotki, a także akcesoria do ogłowia.

    Każdego roku pojawiają się dwie kolekcje sezonowe: wiosenno-letnia i jesienno-zimowa, w stałej ofercie znajduje się asortyment z kolekcji standardowej.

BANDAŻE MIKOŁAJA CZERWONEBANDAŻE MIKOŁAJA CZERWONE Promocja

HORZE
49.00PLN 39.20PLN
Bat skokowy Leeds W20 brązowy PromocjaWyprzedaż
Bat skokowy Leeds W20 różowy PromocjaWyprzedaż
Bat skokowy Leeds W20 szary PromocjaWyprzedaż

HORZE
64.00PLN 44.80PLN
Bat ujeżdżeniowy Leeds W20 brązowy PromocjaWyprzedaż
Bat ujeżdżeniowy Leeds W20 czarny PromocjaWyprzedaż
Bat ujeżdżeniowy Leeds W20 szary PromocjaWyprzedaż
Bluza Colleen W20 dark navy PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
299.00PLN 209.30PLN
Bluza Emilia JR S20 grape juice purpleBluza Emilia JR S20 grape juice purple Promocja
Filtry
Kolekcja
17PLN 273PLN