O nas


Jesteśmy jednym z najstarszych profesjonalnych sklepów jeździeckich na polskim rynku.
Stawiamy na jakość, a nie na ilość, dlatego wszystkie produkty w naszych sklepach są starannie wyselekcjonowane, a następnie ich trwałość i jakość sprawdzana jest przez #teamkonskiswiat w codziennej pracy z końmi.

Naszymi ambasadorami są jeźdźcy konkursów Grand Prix i kadry narodowej. Współpracujemy z Aleksandrą Kozanecką, Mariką Słowińską, Aleksandrą Dąbkowską, paraolimpijką Karoliną Karwowską, a także Dawidem Kubiakiem, Adamem Grzegorzewskim, Andrzejem Głoskowskim, Pawłem Kalicińskim i Markiem Wacławikiem.

Od 2015 roku jesteśmy głównym dystrybutorem włoskiej marki odzieży jeździeckiej Cavalleria Toscana na Polskę.

Naszym mottem jest "jeździectwo dla wszystkich", a więc jeździectwo bezpieczne i uznające konia za równorzędnego partnera. Dlatego od 5 lat jesteśmy sponsorem strategicznym klinik z Albertem Voorn, wicemistrzem IO Sydney w skokach przez przeszkody.

Jesteśmy także sponsorami konkursów o nagrodę marki Cavalleria Toscana na zawodach regionalnych i ogólnopolskich, które ze względu na wysoką jakość produktów CT cieszą się ogromną popularnością.

Zapraszamy do naszego Salonu w Konstancinie-Jeziornie. Cały asortyment dostępny na stronie internetowej, jest także dostępny od ręki w sklepie stacjonarnym.

Od lipca 2018 posiadamy również sklep partnerski Salon Koński Świat Łomianki, w którym znajdziecie asortyment sprawdzonych przez nas światowych marek jeździeckich, poszerzony o zróżnicowany wybór pasz i suplementów.Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller