Pies w stajni. Akcesoria dla psa.

   Bardzo częstym uczestnikiem życia stajennego jest pies. To najlepszy przyjaciel człowieka, a przez to także konia. Wyprawy w teren z końmi przyzwyczajonymi do obecności psa wymagają jednak, oczywiście w zależności od pogody, odpowiedniego ubranka. Podobnie jak konie, psy stajenne lub tylko odwiedzające stajnię ze swoimi właścicielami, mogą nosić derki. W naszej ofercie posiadamy derki  przeciwdeszczowe bez podszycia lub derki ocieplane. Wszystkie derki dla psa są uszyte z materiałów o takich samych parametrach technicznych jak derki dla koni. Są to derki przeciwdeszczowe, przeciwwiatrowe, oddychające, ocieplane w różnym stopniu. Są łatwe do zakładania poprzez odpowiednie zapięcia, czasem wykończone sztucznym futerkiem, zawsze posiadają otwór do przypięcia smyczy. W takich ubrankach każdy aktywny pies będzie się czuł komfortowo na spacerze nie tylko w stajni.
   Proponujemy Państwu derki dla psa z kolekcji różnych renomowanych firm jeździeckich (Eskadron, Bucas) jak również derki ze standardowych propozycji tych firm. W ten sposób możemy ubrać obydwóch naszych ulubieńców, a ponieważ jeździectwo jest sportem bardzo eleganckim, mogą Państwo zadbać o ich idealnie dobrany outfit.

  Trzeba jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie treningu jeździeckiego. Jedynym ratunkiem dzikiego konia była ucieczka przed napastnikiem i ta płochliwość jest zakodowana w końskich genach. Psy zawsze były obecne w życiu stajennym, ale to od nas zależy bezpieczeństwo ich życia.
Derka dla psa Glossy Platinum black PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Derka dla psa Glossy W18 darknavyDerka dla psa Glossy W18 darknavy Promocja

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Derka dla psa Glossy W18 plum Promocja

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Derka dla psa Glossy W19 caviar PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 77.50PLN
Derka dla psa Glossy W19 tealblue PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 77.50PLN
Derka dla psa W19 kratkaDerka dla psa W19 kratka PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
105.00PLN 65.10PLN
Filtry
Kolekcja
5PLN 139PLN