PIES W STAJNI. AKCESORIA DLA PSA.

Bardzo częstym uczestnikiem życia stajennego jest pies. To najlepszy przyjaciel człowieka, a przez to także towarzysz konia. Wyprawy w teren z końmi, przyzwyczajonymi do obecności psa, wymagają jednak w zależności od pogody odpowiedniego ubranka. Czytaj dalej...
Podobnie jak konie, psy stajenne lub tylko odwiedzające stajnię ze swoimi właścicielami, mogą nosić derki. W naszej ofercie posiadamy derki  przeciwdeszczowe bez podszycia lub derki ocieplane. Wszystkie derki dla psa są uszyte z materiałów o takich samych parametrach technicznych jak derki dla koni. Są to derki przeciwdeszczowe, przeciwwiatrowe, oddychające, ocieplane w różnym stopniu. Są łatwe do zakładania poprzez odpowiednie zapięcia, czasem wykończone sztucznym futerkiem, zawsze posiadają otwór do przypięcia smyczy. W takich ubrankach każdy aktywny pies będzie się czuł komfortowo na spacerze nie tylko w stajni.

Proponujemy Państwu derki dla psa z kolekcji różnych renomowanych firm jeździeckich (Eskadron, Bucas) jak również derki ze standardowych propozycji tych firm. W ten sposób możemy ubrać obydwóch naszych ulubieńców, a ponieważ jeździectwo jest sportem bardzo eleganckim, mogą Państwo zadbać o ich idealnie dobrany outfit.

Trzeba jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie treningu jeździeckiego. Jedynym ratunkiem dzikiego konia była ucieczka przed napastnikiem i ta płochliwość jest zakodowana w końskich genach. Psy zawsze były obecne w życiu stajennym, ale to od nas zależy bezpieczeństwo ich życia.
Filtry
Kolekcja
5PLN 360PLN
Nauszniki Crystal H21 plaza taupe Wyprzedaż Promocja-30%