Pies w stajni. Akcesoria dla psa.

   Bardzo częstym uczestnikiem życia stajennego jest pies. To najlepszy przyjaciel człowieka, a przez to także konia. Wyprawy w teren z końmi przyzwyczajonymi do obecności psa wymagają jednak, oczywiście w zależności od pogody, odpowiedniego ubranka. Podobnie jak konie, psy stajenne lub tylko odwiedzające stajnię ze swoimi właścicielami, mogą nosić derki. W naszej ofercie posiadamy derki  przeciwdeszczowe bez podszycia lub derki ocieplane. Wszystkie derki dla psa są uszyte z materiałów o takich samych parametrach technicznych jak derki dla koni. Są to derki przeciwdeszczowe, przeciwwiatrowe, oddychające, ocieplane w różnym stopniu. Są łatwe do zakładania poprzez odpowiednie zapięcia, czasem wykończone sztucznym futerkiem, zawsze posiadają otwór do przypięcia smyczy. W takich ubrankach każdy aktywny pies będzie się czuł komfortowo na spacerze nie tylko w stajni.
   Proponujemy Państwu derki dla psa z kolekcji różnych renomowanych firm jeździeckich (Eskadron, Bucas) jak również derki ze standardowych propozycji tych firm. W ten sposób możemy ubrać obydwóch naszych ulubieńców, a ponieważ jeździectwo jest sportem bardzo eleganckim, mogą Państwo zadbać o ich idealnie dobrany outfit.

  Trzeba jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie treningu jeździeckiego. Jedynym ratunkiem dzikiego konia była ucieczka przed napastnikiem i ta płochliwość jest zakodowana w końskich genach. Psy zawsze były obecne w życiu stajennym, ale to od nas zależy bezpieczeństwo ich życia.
Derka dla psa Glossy Quilted H20 black Derka dla psa Glossy Quilted H20 black Nowość
Derka dla psa Softshell H20 black Derka dla psa Softshell H20 black Nowość
Eskadron Derka dla psa Glossy W18 darknavyEskadron Derka dla psa Glossy W18 darknavy Promocja
Eskadron Derka dla psa Oxford Checked H19 darktaupe PromocjaWyprzedaż
Smycz dla psa Zeus

SCHOCKEMOHLE
360.00PLN
SOSCLIP

SPRENGER
5.00PLN
 
Filtry
Kolekcja
5PLN 360PLN