Sprzęt jeździecki. Sprzęt dla jeźdźca. Sprzęt dla konia. Sprzęt do jazdy konnej.

    Hippika to sport, w którym zawsze występuje 2 zawodników : jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęt zapewniający nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki to sprzęt dobrej marki, a więc wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Sprzęt do jazdy konnej powinien być odpowiednio pielęgnowany i serwisowany. 
    W naszym sklepie posiadamy produkty do pielęgnacji skórzanych siodeł, ogłowia i innych elementów wyposażenia. Wśród nich znajdą Państwo balsamy, mydła, a także oleje, za pomocą których można doskonale zadbać o akcesoria jeździeckie. Polecane przez nas firmy produkujące preparaty do pielęgnacji sprzętu to Carr&Day&Martin, Schockemohle, Stuben, Naf, Black Horse oraz krem i olej Butet do pielęgnacji skór naturalnie wyprawianych. 
     Nasza oferta sprzętu jeździeckiego to ogłowia sprawdzonych przez ambasadorów Salonu Koński Świat różnych firm jeździeckich, które doskonale dopasowują się do kształtu głowy konia. Tu szczególnie polecamy tzw. ogłowia anatomiczne.  Do wyboru mają Państwo też różne rodzaje nachrapników: angielski, szwedzki, hanowerski lub meksykański .
    Do ogłowia należy dobrać wędzidło, odpowiednie do wieku konia, umiejętności konia i jeźdźca oraz odpowiednie do każdej konkurencji jeździeckiej: ujeżdżenie, skoków czy crossu. Mamy wędzidła polecane  dla jeźdźców początkujących i zaawansowanych, jak również  dla koni młodych i koni wrażliwych w pysku (wędzidła plastikowe i gumowe).
  Posiadamy w ofercie puśliska i strzemiona renomowanych firm jeździeckich oraz wodze skórzane, parciane i gumowe
    By siodło lepiej leżało często potrzebny jest napierśnik. Dysponujemy napierśnikami trzy- i pięciopunktowymi różnych marek, a osobom, dla których ekologia jest elementem decydującym o wyborze sprzętu, możemy zaproponować napierśnik anatomiczny francuskiej marki Butet Saumur, która w procesie wyprawiania skór całkowicie zrezygnowała z  chemii. Współpracujemy z tą marką od dawna, cenimy ją za jakość wykonania i serwisu i dlatego polecamy również siodła na miarę marki Butet Saumur, w których jeżdżą tej klasy zawodnicy co Patrice Delaveau, Albert Voorn czy Jos Lansink.
    Nieodzownym elementem treningu jeździeckiego jest lonżowanie konia, a więc znajdą Państwo  u nas różnokolorowe, wytrzymałe lonże i baty do lonżowania oraz baty do treningu (baty skokowe i baty ujeżdżeniowe.)

Adriano T106 black

DE NIRO
800.00PLN
Adriano T106 brown 527Adriano T106 brown 527 Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
Adriano T106 brown527

DE NIRO
800.00PLN
Adriano T106 brushed blackAdriano T106 brushed black Promocja

DE NIRO
999.00PLN 699.30PLN
Adriano T106 Caprice redbrownAdriano T106 Caprice redbrown Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
Adriano T106 oxfordAdriano T106 oxford Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
Filtry
Kolekcja
0PLN 2999PLN