DAMSKA KOSZULKA POLO I T-SHIRT DO JAZDY KONNEJ. DAMSKA KOSZULKA TRENINGOWA.

Odzież jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl

Jak w każdym innym sporcie są one wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych: oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz,   przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Czytaj dalej...
Salon Koński Świat proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana, której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe.

Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 
Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
Kolekcja
115PLN 199PLN
Czapsy AmaraCzapsy Amara Wyprzedaż Promocja-50%
CZARNYSZARY
150.00PLN 75.00PLN