Damskie czapki jeździeckie. Szaliki kolekcji jeździeckich. Opaski jeździeckie.

  Że głowa jest najważniejsza w każdej sytuacji, wiemy wszyscy. W sporcie jeździeckim musi być jednak wyjątkowo chroniona, dlatego na konia siadamy w kasku. Jednakże po treningu jeździeckim, jeśli temperatura jest niska, powinniśmy założyć czapkę lub opaskę, bo zwykle czeka nas jeszcze praca przy koniu.
  Zimowa czapka jeździecka to czapka stanowiąca część kolekcji, jakie każdej jesieni pojawiają się w sklepach jeździeckich. Czapki są wykonane z mieszanek wełny, z bawełny lub z mieszanek przędzy. Bywają ozdobione pomponami ze sztucznego futra, a także wykończone od spodu delikatnym polarem. Z przodu zwykle znajduje się logo firmy. Często występują w zestawach z szalikami i opaskami.
  Kolory czapek jeździeckich to kolory kolekcji sezonu, chociaż kolor czarny pojawia się każdej zimy.
  Salon Koński Świat posiada w ofercie czapki zimowe takich firm jeździeckich jak Pikeur, Schockemohle, Horze, Busse, Covalliero.
 
   Letnia czapka jeździecka z daszkiem  ma na celu chronić głowę jeźdźca przed słońcem i często przed deszczem. Daszek powinien być długi i wyprofilowany, by spełniać dobrze te funkcje. Czapki jeździeckie powinny być głębokie, bo wtedy dobrze trzymają się na głowie podczas pracy w stajni. Z tyłu każdej czapki znajduje się regulacja, która pozwala dobrze ją dopasować. Czapki są ozdobione logo firmy, a kolory zwykle harmonizują z kolorami letnich kolekcji jeździeckich.

Czapki podlegają sezonowym obniżkom, podobnie jak kolekcje, do których należą.
 
Na stronie cavalleriatoscana.pl można znaleźć czapki letnie i zimowe tej włoskiej marki, której Salon Koński Świat jest dystrybutorem.
Busse Opaska Claire navyBusse Opaska Claire navy Promocja

BUSSE
29.00PLN 24.65PLN
Busse Opaska Claire wine Promocja

BUSSE
29.00PLN 24.65PLN
Czapka Evolet navy

BUSSE
37.00PLN
Czapka Evolet wine

BUSSE
37.00PLN
Czapka Repellent R20 Navy PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Czapka z daszkiem Summer S21 dark blueCzapka z daszkiem Summer S21 dark blue Nowość
Filtry
Kolekcja
24PLN 116PLN