Damskie kurtki jeździeckie. Kurtki do jazdy konnej dla amazonek.   

    Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników i odpowiedzialny jeździec zadba najpierw o swojego wierzchowca, mniejszą uwagę poświęcając swoim mokrym plecom. Szczególnie istotne więc jest, by cały nasz strój od pasa w górę, a więc wszystkie kurtki, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych : oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe . Marki przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Horze, B/Vertigo, Covaliero czy Busse. Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody (patrz zakładka kolekcje), ale przede wszystkim muszą być praktyczne . Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle , mięsiste polary łączone z softshellem  (kolekcje zimowe przychodzące już w połowie września), ale też lekkie kurtki bez podszycia , cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 
Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas kurtki włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl )
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i kurtek kolekcyjnych,można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .

  Zapraszamy do naszego Salonu Koński Świat po strój jeździecki  dla pań, stacjonarnie i online. Doświadczenie naszych sprzedawców, często uprawiających ten sport oraz ich niewątpliwe wyczucie mody jeździeckiej sprawi, że na koniu wszystkie amazonki będą się czuły elegancko i komfortowo.
PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
299.00PLN 179.40PLN
PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
299.00PLN 179.40PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
309.00PLN 185.40PLN
PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
559.00PLN 335.40PLN
Promocja

COVALLIERO
339.00PLN 237.30PLN
PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
779.00PLN 482.98PLN
PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
499.00PLN 299.40PLN
PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
499.00PLN 299.40PLN
PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
915.00PLN 567.30PLN
Filtry
Kolekcja
109PLN 568PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller