DAMSKA KURTKA JEŹDZIECKA. KURTKA DLA AMAZONKI.   

Odzież jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl


Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników i jeździec. Odpowiedzialna amazonka zadba najpierw o swojego wierzchowca, mniejszą uwagę poświęcając swoim mokrym plecom. Czytaj dalej...  

Szczególnie więc istotne jest, by cały nasz strój od pasa w górę, wszystkie kurtki - niezależnie od pory roku- były wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Powinny być oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe.
   
Marki przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Covalliero, Busse czy Horze. 
 
Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody (patrz zakładka kolekcje), ale przede wszystkim muszą być praktyczne. Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle, ale też lekkie kurtki bez podszycia, cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 
   
Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas kurtki włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl)
  
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej, a więc i kurtek kolekcyjnych, można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat
Filtry
Kolekcja
179PLN 364PLN
Rękawiczki zimowe W21 granat Wyprzedaż Promocja-30%