Kurtka dla amazonki. Kurtka do jazdy konnej.   

    Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników i jeździec. Odpowiedzialna amazonka zadba najpierw o swojego wierzchowca, mniejszą uwagę poświęcając swoim mokrym plecom.   
   Szczególnie więc istotne jest, by cały nasz strój od pasa w górę, wszystkie kurtki - niezależnie od pory roku- były wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Powinny być oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe.
   Marki przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Covalliero, Busse czy Horze. 
  Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody (patrz zakładka kolekcje), ale przede wszystkim muszą być praktyczne. Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle, ale też lekkie kurtki bez podszycia, cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 
   Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas kurtki włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl)
 
  Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej, a więc i kurtek kolekcyjnych, można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat
Busse Kurtka Avary Plus W20 black Busse Kurtka Avary Plus W20 black PromocjaWyprzedaż

BUSSE
399.00PLN 279.30PLN
Busse Kurtka Avary Plus W20 silver pine Busse Kurtka Avary Plus W20 silver pine PromocjaWyprzedaż
Busse Kurtka Camery 3in1 Plus W20 black Busse Kurtka Camery 3in1 Plus W20 black PromocjaWyprzedaż
Busse Kurtka Sentinal granatBusse Kurtka Sentinal granat Promocja

BUSSE
679.00PLN 475.30PLN
Covalliero Kurtka W20 dark brown Covalliero Kurtka W20 dark brown PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
339.00PLN 237.30PLN
Horze Kurtka Aubrey granat 34Horze Kurtka Aubrey granat 34 PromocjaWyprzedaż

HORZE
309.00PLN 185.40PLN
Horze Płaszcz przeciwdeszczowy Billy W19 blackHorze Płaszcz przeciwdeszczowy Billy W19 black PromocjaWyprzedaż
Kurtka Lolita S21 dark blue Nowość

SCHOCKEMOHLE
429.00PLN
Kurtka pikowana S21 navy Kurtka pikowana S21 navy Nowość

COVALLIERO
299.00PLN
Szczególnie istotne więc jest, by cały nasz strój od pasa w górę, a więc wszystkie kurtki, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych : oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe . Marki przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Horze, B/Vertigo, Covaliero czy Busse. Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody (patrz zakładka kolekcje), ale przede wszystkim muszą być praktyczne . Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle , mięsiste polary łączone z softshellem  (kolekcje zimowe przychodzące już w połowie września), ale też lekkie kurtki bez podszycia , cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 
Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas kurtki włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl )
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i kurtek kolekcyjnych,można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
  Zapraszamy do naszego Salonu Koński Świat po strój jeździecki  dla pań, stacjonarnie i online. Doświadczenie naszych sprzedawców, często uprawiających ten sport oraz ich niewątpliwe wyczucie mody jeździeckiej sprawi, że na koniu wszystkie amazonki będą się czuły elegancko i komfortowo.
Filtry
Kolekcja
89PLN 770PLN