Damskie kurtki jeździeckie. Kurtki do jazdy konnej dla amazonek.   

    Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników i odpowiedzialny jeździec zadba najpierw o swojego wierzchowca, mniejszą uwagę poświęcając swoim mokrym plecom. czytaj dalej...
KURTKA ANDORA BLACK XS PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
299.00PLN 179.40PLN
KURTKA ANDORA DRESSBLUE XS PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
299.00PLN 179.40PLN
KURTKA AUBREY GRANAT 34KURTKA AUBREY GRANAT 34 PromocjaWyprzedaż

HORZE
309.00PLN 185.40PLN
Kurtka BVX Viviane W19 dark navyKurtka BVX Viviane W19 dark navy PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
559.00PLN 335.40PLN
Kurtka Carla W19 smoked blue Kurtka Carla W19 smoked blue Promocja

COVALLIERO
339.00PLN 237.30PLN
Kurtka Estella W19 dark navyKurtka Estella W19 dark navy PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
499.00PLN 299.40PLN
Kurtka Estella W19 tabacco brownKurtka Estella W19 tabacco brown PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
499.00PLN 299.40PLN
Kurtka Fame W20 burgundy Nowość

SCHOCKEMOHLE
639.00PLN
Kurtka Fame W20 dark navyKurtka Fame W20 dark navy Nowość

SCHOCKEMOHLE
639.00PLN
Szczególnie istotne więc jest, by cały nasz strój od pasa w górę, a więc wszystkie kurtki, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych : oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe . Marki przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Horze, B/Vertigo, Covaliero czy Busse. Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody (patrz zakładka kolekcje), ale przede wszystkim muszą być praktyczne . Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle , mięsiste polary łączone z softshellem  (kolekcje zimowe przychodzące już w połowie września), ale też lekkie kurtki bez podszycia , cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 
Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas kurtki włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl )
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i kurtek kolekcyjnych,można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
  Zapraszamy do naszego Salonu Koński Świat po strój jeździecki  dla pań, stacjonarnie i online. Doświadczenie naszych sprzedawców, często uprawiających ten sport oraz ich niewątpliwe wyczucie mody jeździeckiej sprawi, że na koniu wszystkie amazonki będą się czuły elegancko i komfortowo.
Filtry
Kolekcja
139PLN 639PLN