DAMSKA KOSZULA KONKURSOWA. KOSZULA KONKURSOWA DLA AMAZONKI.

Odzież jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl 

Jak w każdym innym sporcie są wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. czytaj dalej...

Koszulki oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz, przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe.
 
Salon Koński Świat proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl), której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.
 
Koszule konkursowe
mogą mieć krótki lub długi rękaw. Długi rękaw jest teraz bardziej popularny wśród jeźdźców startujących w zawodach indoor (halowych) i outdoor (otwartych), gdyż w okresie letnim chroni skórę przed promieniami UV, a ponadto koszulka startowa z długim rękawem jest bardziej praktyczna przez cały rok. Wedle ostatnich trendów mody jest też uznawana za bardziej elegancką.     

Koszulki startowe damskie są często ozdobione guziczkami, perełkami, cekinami lub wstawkami z innego materiału. Zwykle są w kolorze białym, ale bywają tez koszule startowe w kolorze granatowym, beżowym, różowym czy nawet dwukolorowe.
 
Bardzo duży wybór najmodniejszych koszul konkursowych mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego Salonu Koński Świat lub w niezwykłych, minimalistycznych i bardzo technicznych kolekcjach włoskiej marki Cavalleria Toscana, której jesteśmy dystrybutorem (szukaj: cavalleriatoscana.pl). 
 
Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
 
Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
 
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 
 
Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
Kolekcja
69PLN 210PLN
Ochraniacze Noir Brushing S22 burgundy red mahoganyOchraniacze Noir Brushing S22 burgundy red mahogany Wyprzedaż Promocja-50%