Koszula konkursowa dla amazonki. Damska koszula startowa do jazdy konnej.
 
     Jak w każdym innym sporcie są wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. czytaj dalej...

B//Vertigo Koszulka Iris S20 białaB//Vertigo Koszulka Iris S20 biała Promocja

B/VERTIGO
149.00PLN 104.30PLN
B//Vertigo Koszulka Iris S20 czarnaB//Vertigo Koszulka Iris S20 czarna Promocja

B/VERTIGO
149.00PLN 104.30PLN
B//Vertigo Koszulka konkursowa Amy S19 dark navyB//Vertigo Koszulka konkursowa Amy S19 dark navy Promocja
Busse Koszulka konkursowa Aarhus  granatBusse Koszulka konkursowa Aarhus  granat Promocja
Busse Koszulka konkursowa Aarhus biała Busse Koszulka konkursowa Aarhus biała Promocja
Euro  Star Frak damski Olympia SK navyred PromocjaWyprzedaż
Horze Koszula konkursowa Maya S20 granat Horze Koszula konkursowa Maya S20 granat Promocja
Horze Koszulka konkursowa Mirielle S19 whiteHorze Koszulka konkursowa Mirielle S19 white Promocja
Koszula konkursowa Coco S21 taupe Koszula konkursowa Coco S21 taupe Nowość
  Koszulki
oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz, przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe.
  Salon Koński Świat proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl), której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.
  Koszule startowe mogą mieć krótki lub długi rękaw. Długi rękaw jest teraz bardziej popularny wśród jeźdźców startujących w zawodach indoor (halowych) i outdoor (otwartych), gdyż w okresie letnim chroni skórę przed promieniami UV, a ponadto koszulka startowa z długim rękawem jest bardziej praktyczna przez cały rok. Wedle ostatnich trendów mody jest też uznawana za bardziej elegancką.     Koszulki startowe damskie są często ozdobione guziczkami, perełkami, cekinami lub wstawkami z innego materiału. Zwykle są w kolorze białym, ale bywają tez koszule startowe w kolorze granatowym, beżowym, różowym czy nawet dwukolorowe.
  Bardzo duży wybór najmodniejszych koszul konkursowych mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego Salonu Koński Świat lub w niezwykłych, minimalistycznych i bardzo technicznych kolekcjach włoskiej marki Cavalleria Toscana, której jesteśmy dystrybutorem (szukaj: cavalleriatoscana.pl). 
  Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 
  Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
Kolekcja
77PLN 825PLN