Bryczesy damskie

W trakcie jazdy konnej wygoda i bezpieczeństwo są najważniejsze. Doskonaląc technikę jazdy, a także jeżdżąc w odpowiednim stroju możemy spełnić obydwa warunki. W jaki sposób bryczesy damskie wpływają na bezpieczeństwo w trakcie jazdy konnej?

Bryczesy damskie – spodnie jeździeckie dla amazonek

Bryczesy damskie z pełnym lejem czyli wykończone na pośladkach i wewnętrznej stronie nóg silikonowym gripem lub,coraz rzadziej, zamszem i materiałem zamszopodobnym ułatwiają utrzymanie się w siodle, przez co  poprawiają dosiad i    co doceniają amazonki o różnym doświadczeniu jeździeckim. Dzięki temu zwiększa się także komfort – siedząc stabilniej w siodle, całą uwagę możemy poświęcić technice jazdy.

Każda z nas czuje się komfortowo w różnych modelach bryczesów damskich. Podobnie, jak spodnie, w których chodzimy na co dzień, tak i spodnie jeździeckie mogą mieć wysoki stan, średni stan lub stan niski. W zależności od figury i naszych przyzwyczajeń powinnyśmy wybrać takie bryczesy damskie, które będą idealnie pasowały do naszej figury. Damskie spodnie jeździeckie powinny być idealnie dopasowane, nie mogą być luźne, nie mogą być również za ciasne. Idealnie dopasowane bryczesy damskie będą przylegać do naszego ciała, nie będą się podwijać, ześlizgiwać i w jakikolwiek inny sposób zmieniać swojego położenia.

W bogatej ofercie naszego sklepu znajduje się wiele modeli bryczesów damskich – z lejem kolanowym, z pełnym lejem, o różnej wysokości stanu. Również leje wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Bryczesy damskie z lejem skórzanym lub bryczesy z gripem silikonowym to najlepszej jakości, wytrzymałe i wygodne spodnie jeździeckie dla kobiet.

Nowość
PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
479.00PLN 287.40PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
259.00PLN 155.40PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
259.00PLN 155.40PLN
PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
789.00PLN 473.40PLN

COVALLIERO
430.00PLN
Filtry
Kolekcja
155PLN 689PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller