Męskie polo i Tshirt do jazdy konnej. Treningowe polo i Tshirt dla jeźdźca.

Jak w każdym innym sporcie wykonane są  z materiałów o wysokich parametrach technicznych.
oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz,   przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe.
 
Salon Koński Świat proponuje Tshirt i koszulki polo dla jeźdźca niemieckiej marki Pikeur, a także ubrania z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl), której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem.

Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem. 

Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.

Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 

Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Horze Tshirt Junior Harper S20 white/horse Horze T-shirt Junior Harper S20 white/horse Wyprzedaż Promocja-30%
Pikeur Bluzka techniczna Lief W20 night sky Wyprzedaż Promocja-30%
Pikeur Polo Abraxas men S20 guara Pikeur Polo Abraxas men S20 guara Wyprzedaż Promocja-30%
1 guara

PIKEUR
242.00PLN 169.40PLN
Polo Finno man S21 night sky Polo Finno man S21 night sky Wyprzedaż Promocja-30%
Night Sky

PIKEUR
259.00PLN 181.30PLN
 
 
Filtry
Kolekcja
Dostawa
Zwrot i wymiana
Dostępność
62PLN 182PLN