MĘSKIE BRYCZESY. MĘSKIE SPODNIE DO JAZDY KONNEJ.

Odzież jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl

  Początkujący amatorzy sportów konnych oraz doświadczeni jeźdźcy w pierwszej kolejności powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo. Uważne słuchanie i wykonywanie poleceń instruktora jazdy konnej, a także dobre przygotowanie tak konia, jak i jeźdźca do każdego treningu są kluczowe. Odpowiedni strój jeździecki jest jednym z tych elementów, które znacząco wpływają nie tylko na nasz komfort, ale przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo.
  
Kompletując ofertę bryczesów dla swoich Klientów Salon Koński Świat wybiera spodnie jeździeckie tylko od najlepszych producentów. Czytaj dalej...
Dlatego w naszym sklepie znajdują się jedynie bryczesy męskie wykonane z najlepszej jakości materiałów. Staranność wykonania wpływa zarówno na wytrzymałość spodni, jak i wygodę, jaką zapewniają podczas jazdy.
 
Spodnie jeździeckie
powinny być wykonane z bardzo elastycznego materiału i odpowiednio skrojone. W naszym Salonie możemy zaproponować jeźdźcom bryczesy  z pełnym lejem lub z lejem kolanowym.

Pełny lej
to wzmocnienie obejmujące nie tylko kolana, ale także wewnętrzną stronę ud, pośladki i część łydek. Spodnie jeździeckie z pełnym lejem polecane są przede wszystkim osobom, które trenują ujeżdżenie, ale chętnie wybierają je także osoby początkujące, które dzięki pełnym lejom czują się pewniej w siodle. Pełny lej zapobiega przesuwaniu się w siodle, a więc poprawia dosiad i uspokaja ruchy ciała, przez co pozwala na bardziej efektywne używanie pomocy (ręka, dosiad, łydka).

Spodnie jeździeckie z lejem kolanowym, czyli półlejem tworzone są przede wszystkim z myślą o osobach, które trenują skoki przez przeszkody i częściej jeżdżą w półsiadzie.  Wzmocnienia te coraz rzadziej wykonane są z zamszu lub materiałów zamszopodobnych. Obecnie najlepsze firmy jeździeckie wykonują je z silikonu.

Bryczesy z gripami silikonowymi
wybierają jeźdźcy, którym zależy na jak największej elastyczności spodni.

W Salonie Koński Świat znajdą Państwo wiele modeli bryczesów męskich – zimowe bryczesy z softshellu oraz letnie z materiałów oddychających.

Polecane przez nas marki bryczesów męskich to Pikeur oraz niezwykle ceniona przez zawodników i amatorów startujących w zawodach włoska marka odzieży jeździeckiej Cavalleria Toscana (szukaj: cavalleriatoscana.pl).
Filtry
Kolekcja
545PLN 859PLN
Legginsy zimowe Active Kids navyLegginsy zimowe Active Kids navy Wyprzedaż Promocja-50%