Bryczesy Męskie

Początkujący amatorzy konnej jazdy oraz doświadczeni jeźdźcy w pierwszej kolejności powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas każdej przejażdżki konnej. Uważne słuchanie i wykonywanie poleceń instruktora jazdy konnej, a także dobre przygotowanie tak konia jak i jeźdźca do każdego treningu są kluczowe. Odpowiedni strój jest jednym z tych elementów, które znacząco wpływają nie tylko na nasz komfort, ale przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo.

Bryczesy męskie – spodnie jeździeckie

Kompletując ofertę bryczesów Salon Koński Świat wybiera spodnie jeździeckie tylko od najlepszych producentów. Dlatego w naszym sklepie znajdują się jedynie bryczesy męskie wykonane z najlepszej jakości materiałów. Staranność wykonania wpływa zarówno na wytrzymałość spodni, jak i wygodę, jaką zapewniają podczas jazdy. W takich spodniach każda przejażdżka konna staje się prawdziwą przyjemnością, bez względu na doświadczenie jeźdźca.

Dlaczego warto zainwestować w dobre bryczesy męskie? Dzięki idealnemu skrojeniu spodnie dopasowują się do kształtów ciała, co z kolei sprawia, że bryczesy nie opadają, nie podciągają się i nie przesuwają. Jeźdźcy mają do wyboru bryczesy męskie z pełnym lejem lub bryczesy męskie z lejem kolanowym. Pełny lej to wzmocnienie obejmujące nie tylko kolana, ale także wewnętrzną stronę ud, pośladki i część łydek. Spodnie jeździeckie z pełnym lejem polecane są przede wszystkim osobom, które trenują ujeżdżenie, ale chętnie wybierają je także osoby początkujące, które dzięki pełnym lejom czują się pewniej w siodle. Pełny lej zapobiega przesuwaniu się w siodle, a więc poprawia dosiad i uspakaja ruchy ciała, przez co pozwala na bardziej efektywne używanie pomocy (ręka, dosiad, łydka). Spodnie jeździeckie z lejem kolanowym, czyli półlejem tworzone są przede wszystkim z myślą o osobach, które trenują skoki przez przeszkody i częściej jeżdżą w półsiadzie.  Wzmocnienia te coraz rzadziej wykonane są z zamszu lub materiałów zamszpodobnych. Obecnie najlepsze firmy jeździeckie wykonują je z silikonu. Bryczesy z gripami silikonowymi wybierają jeźdźcy, którym zależy na jak największej elastyczności spodni.

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli bryczesów męskich – zimowe bryczesy z softshellu oraz letnie z materiałów oddychających. Wybierz taki model spodni jeździeckich, w których na każdym treningu i na każdych zawodach będziesz czuć się doskonale.

Promocja

PIKEUR
779.00PLN 545.30PLN
Promocja

PIKEUR
779.00PLN 545.30PLN
Promocja

PIKEUR
779.00PLN 545.30PLN
Promocja

PIKEUR
791.00PLN 474.60PLN
Promocja

PIKEUR
839.00PLN 587.30PLN
Promocja

PIKEUR
859.00PLN 515.40PLN
 
Filtry
Kolekcja
474PLN 859PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller