Męskie spodnie do jazdy konnej. Bryczesy jeździeckie dla panów.
  
  Początkujący amatorzy sportów konnych oraz doświadczeni jeźdźcy w pierwszej kolejności powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo. Uważne słuchanie i wykonywanie poleceń instruktora jazdy konnej, a także dobre przygotowanie tak konia, jak i jeźdźca do każdego treningu są kluczowe. Odpowiedni strój jeździecki jest jednym z tych elementów, które znacząco wpływają nie tylko na nasz komfort, ale przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo.
   Kompletując ofertę bryczesów dla swoich Klientów Salon Koński Świat wybiera spodnie jeździeckie tylko od najlepszych producentów. Dlatego w naszym sklepie znajdują się jedynie bryczesy męskie wykonane z najlepszej jakości materiałów. Staranność wykonania wpływa zarówno na wytrzymałość spodni, jak i wygodę, jaką zapewniają podczas jazdy.
Spodnie jeździeckie powinny być wykonane z bardzo elastycznego materiału i odpowiednio skrojone. W naszym Salonie możemy zaproponować jeźdźcom bryczesy  z pełnym lejem lub z lejem kolanowym. Pełny lej to wzmocnienie obejmujące nie tylko kolana, ale także wewnętrzną stronę ud, pośladki i część łydek. Spodnie jeździeckie z pełnym lejem polecane są przede wszystkim osobom, które trenują ujeżdżenie, ale chętnie wybierają je także osoby początkujące, które dzięki pełnym lejom czują się pewniej w siodle. Pełny lej zapobiega przesuwaniu się w siodle, a więc poprawia dosiad i uspakaja ruchy ciała, przez co pozwala na bardziej efektywne używanie pomocy (ręka, dosiad, łydka). Spodnie jeździeckie z lejem kolanowym, czyli półlejem tworzone są przede wszystkim z myślą o osobach, które trenują skoki przez przeszkody i częściej jeżdżą w półsiadzie.  Wzmocnienia te coraz rzadziej wykonane są z zamszu lub materiałów zamszpodobnych. Obecnie najlepsze firmy jeździeckie wykonują je z silikonu. Bryczesy z gripami silikonowymi wybierają jeźdźcy, którym zależy na jak największej elastyczności spodni.

W naszym Salonie znajdą Państwo wiele modeli bryczesów męskich – zimowe bryczesy z softshellu oraz letnie z materiałów oddychających. Polecane przez nas marki bryczesów męskich to Pikeur oraz niezwykle ceniona przez zawodników i amatorów startujących w zawodach włoska marka odzieży jeździeckiej Cavalleria Toscana (szukaj: cavalleriatoscana.pl).

Promocja

PIKEUR
779.00PLN 545.30PLN
Promocja

PIKEUR
791.00PLN 474.60PLN
Promocja

PIKEUR
839.00PLN 587.30PLN
NowośćDarmowa dostawa
Promocja

PIKEUR
859.00PLN 515.40PLN
 
 
Filtry
Kolekcja
474PLN 859PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller