Do czego służy kantar ?
Jest to sprzęt jeździecki niezbędny w każdej stajni. Zakłada się go na głowę konia. Kantar używamy podczas pielęgnacji koni oraz stępowania, prowadzenia konia do karuzeli i na padok.
Kantar powinien być dopasowany do głowy konia. Zbyt mały powoduje otarcia, a zbyt luźny pozwoli koniowi uwolnić się lub zaczepić o boks, ogrodzenie padoku lub kopyto, co może doprowadzić do wypadku.
W naszej ofercie posiadamy kantary ze sztucznym futrem, w wielu kolorach i wzorach, modele kolekcyjne (związane kolorem z kolekcją danego producenta) oraz standardy znanych i sprawdzonych firm takich jak Eskadron, Schockemohle, Kavalkade czy Horze.
Do czego służy uwiąz?
Uwiąz to wytrzymała lina zakończona karabińczykiem, która służy do przywiązania konia w kantarze. Uwiąz jest zapinany do dolnego kółka przy kantarze na zwykły karabińczyk lub tzw. karabińczyk bezpieczny, który rozpina się poprzez gwałtowne szarpnięcie.
Busse Kantar z uwiązem Young Star S20 navyBusse Kantar z uwiązem Young Star S20 navy Wyprzedaż Promocja-30%
Eskadron Kantar DoublePin Glossy Faux fur S20 coolgrey Eskadron Kantar DoublePin Glossy Faux fur S20 coolgrey Wyprzedaż Promocja-30%
Eskadron Kantar Glossy Platinum martini olive Wyprzedaż Promocja-30%
Eskadron Kantar Pin Buckle Glossy CS19 navy Wyprzedaż Promocja-30%
Eskadron Kantar Pin Buckle Glossy S18 sunrise Wyprzedaż Promocja-40%
Eskadron Kantar pin Buckle H18 copper Wyprzedaż Promocja-30%
COPPER

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Eskadron Kantar Pin Buckle Striped H19 black moccaEskadron Kantar Pin Buckle Striped H19 black mocca Wyprzedaż Promocja-30%
Eskadron Kantar Striped Platinum martini olive Wyprzedaż Promocja-30%
Filtry
Kolekcja
Dostawa
Zwrot i wymiana
Dostępność
15PLN 285PLN