Rękawiczki jeździeckie to akcesorium, którego roli nie należy lekceważyć. Zimą jak zwykłe rękawiczki chronią ręce jeźdźca przed niskimi temperaturami. Mogą być ocieplane bądź neoprenowe. Latem nie tylko osłaniają skórę przed promieniami słonecznymi, ale też zapobiegają wysuwaniu się wodzy ze spoconych dłoni. Znany producent rękawiczek do jazdy konnej Roeckl posiada w ofercie rękawiczki jeździeckie na lato z siatką po zewnętrznej stronie dłoni tak, by dłonie amazonek mogły się choć trochę opalić.

Rękawiczki do jazdy konnej posiadają wzmocnienia ułatwiające trzymanie wodzy między kciukiem a palcem wskazującym i między 4 a 5 palcem. Mogą być wykonane ze skóry naturalnej bądź sztucznej, lecz najczęściej są uszyte z elastycznego materiału. Powinny przylegać do dłoni. Od wewnętrznej strony posiadają często antypoślizgowe, silikonowe elementy. Ostatnio producenci coraz częściej umieszczają na palcu wskazującym prawej rękawiczki materiał, który pozwala na obsługiwanie
podczas treningu jeździeckiego ekranu telefonu. W naszej ofercie posiadamy rękawiczki marek Roeckl, Uvex, Busse, Horze, Covaliero, Start.

UVEX
249.00PLN

HORZE
109.00PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
89.90PLN 53.94PLN
Promocja

HORZE
89.00PLN 62.30PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
139.00PLN 83.40PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
109.00PLN 65.40PLN
Filtry
Kolekcja
50PLN 249PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller