DAMSKA BLUZA JEŹDZIECKA. BLUZA DLA AMAZONKI.

Bluza jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl


Jeździectwo
 to sport, który uprawia się bez względu na porę roku. Nieodłącznym elementem stroju do jazdy konnej są więc bluzy. czytaj dalej...
Wiele firm umieszcza je w swoich kolekcjach (Cavalleria Toscana, Pikeur, Horze, Covalliero). Mogą być wykonane z bawełny lub materiałów o parametrach sportowych ubrań technicznych. Najbardziej polecane na treningi powinny być oddychające, przeciwwiatrowe czy też przeciwdeszczowe. Są zwykle zapinane na suwak lub, rzadziej, wciągane przez głowę, z kapturem lub ze stójką. Znana marka niemiecka  Pikeur posiada w swojej ofercie kolekcyjnej niezwykle popularne bluzy tzw. polartec, które spełniają wszystkie wymagania ubrań technicznych. Innym bardzo popularnym rodzajem bluzy jeździeckiej jest softshell.  W ostatnim czasie stał się odzieżą niezbędną w uprawianiu sportów konnych, gdyż spełnia wszystkie warunki odzieży technicznej, a ponadto może służyć jako lekka kurtka.
 
Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas softshelle włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl )
 
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże kolekcji, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i softshelli kolekcyjnych,można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Filtry
Kolekcja
160PLN 382PLN