Czapka dla jeźdźca.
W sporcie jeździeckim głowa musi być  wyjątkowo chroniona ze względu na możliwość upadku z konia nawet w stępie, dlatego na konia siadamy zawsze w kasku. Jednakże po treningu jeździeckim, jeśli temperatura jest niska, powinniśmy założyć czapkę lub opaskę, bo zwykle czeka nas jeszcze praca przy koniu.

Zimowa czapka jeździecka
to czapka stanowiąca część kolekcji, jakie każdej jesieni pojawiają się w sklepach jeździeckich. Czapki są wykonane z mieszanek wełny, z bawełny lub z mieszanek przędzy. Z przodu zwykle znajduje się logo firmy.
Kolory czapek jeździeckich to kolory kolekcji sezonu, natomiast w czapkach męskich są to zwykle szarości, czernie, granaty i brązy, w zależności od kolorów kolekcji danego sezonu.

Salon Koński Świat posiada w ofercie czapki zimowe dla jeźdźca takich firm jak Pikeur czy Schockemohle.
 
 
Letnia czapka jeździecka z daszkiem  ma na celu chronić głowę jeźdźca przed słońcem i często przed deszczem. Daszek powinien być długi i wyprofilowany, by spełniać dobrze te funkcje. Czapki jeździeckie powinny być głębokie, bo wtedy dobrze trzymają się na głowie podczas pracy w stajni. Z tyłu każdej czapki znajduje się regulacja, która pozwala dobrze ją dopasować. Czapki są ozdobione logo firmy, a kolory zwykle harmonizują z kolorami letnich kolekcji jeździeckich.

Czapki podlegają sezonowym obniżkom, podobnie jak kolekcje, do których należą.

W ofercie Salonu Koński Świat posiadamy również czapki z daszkiem włoskiej marki Cavalleria Toscana, które można znaleźć na naszej stronie cavalleriatoscana.pl
Czapka Busse Tech czarna Czapka Busse Tech czarna Nowość
Czapka Velvet W20 anthracite 55/57 Wyprzedaż Promocja-30%
Anthracite

PIKEUR
165.00PLN 115.50PLN
Czapka z daszkiem Summer S21 dark blueCzapka z daszkiem Summer S21 dark blue Wyprzedaż Promocja-30%
GranatOxi_fire

SCHOCKEMOHLE
79.00PLN 55.30PLN
Czapka z daszkiem Unisex w/meshS21 n.sky Wyprzedaż Promocja-30%
Komin Fanny Navy
CzarnyGranat

BUSSE
59.00PLN
Filtry
Kolekcja
Dostawa
Zwrot i wymiana
Dostępność
29PLN 116PLN