MĘSKA CZAPKA JEŹDZIECKA. 

Odzież jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl

W sporcie jeździeckim głowa musi być  wyjątkowo chroniona ze względu na możliwość upadku z konia nawet w stępie, dlatego na konia siadamy zawsze w kasku. Jednakże po treningu jeździeckim, jeśli temperatura jest niska, powinniśmy założyć czapkę lub opaskę, bo zwykle czeka nas jeszcze praca przy koniu. Czytaj dalej...
Zimowa czapka jeździecka to czapka stanowiąca część kolekcji, jakie każdej jesieni pojawiają się w sklepach jeździeckich. Czapki są wykonane z mieszanek wełny, z bawełny lub z mieszanek przędzy. Z przodu zwykle znajduje się logo firmy.

Kolory czapek jeździeckich to kolory kolekcji sezonu, natomiast w czapkach męskich są to zwykle szarości, czernie, granaty i brązy, w zależności od kolorów kolekcji danego sezonu.

Salon Koński Świat posiada w ofercie czapki zimowe dla jeźdźca takich firm jak Pikeur czy Covalliero.
 
Letnia czapka jeździecka z daszkiem  ma na celu chronić głowę jeźdźca przed słońcem i często przed deszczem. Daszek powinien być długi i wyprofilowany, by spełniać dobrze te funkcje. Czapki jeździeckie powinny być głębokie, bo wtedy dobrze trzymają się na głowie podczas pracy w stajni. Z tyłu każdej czapki znajduje się regulacja, która pozwala dobrze ją dopasować. Czapki są ozdobione logo firmy, a kolory zwykle harmonizują z kolorami letnich kolekcji jeździeckich.

Czapki podlegają sezonowym obniżkom, podobnie jak kolekcje, do których należą.

W ofercie Salonu Koński Świat posiadamy również czapki z daszkiem włoskiej marki Cavalleria Toscana, które można znaleźć na naszej stronie cavalleriatoscana.pl
Filtry
Kolekcja
20PLN 95PLN
Legginsy Active Junior blackLegginsy Active Junior black Wyprzedaż Promocja-50%
CZARNY
129.00PLN 64.50PLN