Czapka dla jeźdźca.

W sporcie jeździeckim głowa musi być  wyjątkowo chroniona ze względu na możliwość upadku z konia nawet w stępie, dlatego na konia siadamy zawsze w kasku. Jednakże po treningu jeździeckim, jeśli temperatura jest niska, powinniśmy założyć czapkę lub opaskę, bo zwykle czeka nas jeszcze praca przy koniu. Czytaj dalej...
Czapka Tradition Midnite black Promocja-30%
Zimowa czapka jeździecka to czapka stanowiąca część kolekcji, jakie każdej jesieni pojawiają się w sklepach jeździeckich. Czapki są wykonane z mieszanek wełny, z bawełny lub z mieszanek przędzy. Z przodu zwykle znajduje się logo firmy.

Kolory czapek jeździeckich to kolory kolekcji sezonu, natomiast w czapkach męskich są to zwykle szarości, czernie, granaty i brązy, w zależności od kolorów kolekcji danego sezonu.

Salon Koński Świat posiada w ofercie czapki zimowe dla jeźdźca takich firm jak Pikeur czy Schockemohle.
 
Letnia czapka jeździecka z daszkiem  ma na celu chronić głowę jeźdźca przed słońcem i często przed deszczem. Daszek powinien być długi i wyprofilowany, by spełniać dobrze te funkcje. Czapki jeździeckie powinny być głębokie, bo wtedy dobrze trzymają się na głowie podczas pracy w stajni. Z tyłu każdej czapki znajduje się regulacja, która pozwala dobrze ją dopasować. Czapki są ozdobione logo firmy, a kolory zwykle harmonizują z kolorami letnich kolekcji jeździeckich.

Czapki podlegają sezonowym obniżkom, podobnie jak kolekcje, do których należą.

W ofercie Salonu Koński Świat posiadamy również czapki z daszkiem włoskiej marki Cavalleria Toscana, które można znaleźć na naszej stronie cavalleriatoscana.pl
Filtry
Kolekcja
20PLN 115PLN
Skarpetki Bamboo S21 baja blue Promocja-50%