Męskie skarpety do jazdy konnej. Skarpety jeździeckie.
  
   Skarpety jeździeckie
posiadają zwykle długość do kolan i czasem nazywane są podkolanówkami jeździeckimi. Są długie i powinny być bardzo obcisłe, by dodatkowo przytrzymać na łydce spodnie jeździeckie. Skarpety jeździeckie na lato zazwyczaj wykonane są z elastycznej bawełny lub z tkaniny z włóknem bambusowym, które ma właściwości antybakteryjne (lepiej niż bawełna wchłania wilgoć podczas treningu jeździeckiego i jest bardziej przewiewna). Skarpety zimowe natomiast muszą być ciepłe (często są wykonane z tkaniny wełnianej), lecz również oddychające. Skłoniło to firmy, by do produkcji tego rodzaju  odzieży jeździeckiej także używać materiałów technicznych.
  Skarpety do jazdy konnej ulegają modom danej kolekcji, gdyż muszą się zgadzać kolorystycznie z tendencjami danego sezonu. Podobnie jak inne części stroju jeździeckiego należą do kolekcji letniej lub zimowej i ich cena ulega sezonowej obniżce.   
  Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
W ofercie naszego sklepu znajdują się skarpety jeździeckie takich firm, jak Pikeur, Schockemohle, Horze, Comodo.
Skarpetki Alana Check W20 bracken brown/feather graySkarpetki Alana Check W20 bracken brown/feather gray PromocjaWyprzedaż
Skarpetki Alana Check W20 niebieski/biały PromocjaWyprzedaż
Skarpetki Alana S20 romby rum raisin brown Promocja
Skarpetki Classic brąz PromocjaWyprzedaż

HORZE
34.99PLN 20.99PLN
Skarpetki Phoebe W20 bracken brown PromocjaWyprzedaż

HORZE
37.00PLN 25.90PLN
Skarpetki Phoebe W20 plum perfect PromocjaWyprzedaż
Skarpetki R20 Grey Skarpetki R20 Grey Nowość

ESKADRON
45.00PLN
Skarpetki S20 lightgrey/asphalt Promocja

PIKEUR
36.00PLN 25.20PLN
Skarpetki Sports W20 black PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
55.00PLN 38.50PLN
Filtry
Kolekcja
17PLN 60PLN