Akcesoria jeździeckie. Akcesoria do jazdy konnej dla amazonki. 

 Po pierwsze: rękawiczki do jazdy konnej - rękawiczki jeździeckie.

   Rękawiczki do jazdy konnej  to akcesorium jeździeckie, którego roli nie należy lekceważyć. Zimą (ocieplane bądź neoprenowe) chronią ręce jeźdźca przed niskimi temperaturami. Latem nie tylko osłaniają skórę przed promieniami słonecznymi, ale też zapobiegają wysuwaniu się wodzy ze spoconych dłoni. Znany producent rękawiczek do jazdy konnej Roeckl posiada w ofercie bardzo cienkie rękawiczki jeździeckie na lato z siatką po zewnętrznej stronie dłoni tak, by dłonie amazonek mogły się choć trochę opalić.
  Rękawiczki jeździeckie posiadają wzmocnienia ułatwiające trzymanie wodzy między kciukiem a palcem wskazującym i między 4 a 5 palcem. Mogą być wykonane ze skóry naturalnej bądź sztucznej, lecz najczęściej są uszyte z elastycznego materiału. Należy starannie dobrać rozmiar, gdyż powinny przylegać do dłoni. Od wewnętrznej strony posiadają często antypoślizgowe, silikonowe elementy.
  W ostatnim czasie, w dobie smartfonów,  producenci coraz częściej umieszczają na palcu wskazującym prawej rękawiczki materiał, który pozwala na obsługiwanie podczas treningu jeździeckiego ekranu telefonu. W naszej ofercie posiadamy rękawiczki marek Roeckl, Uvex, Busse, Horze, Covaliero oraz Start
.


Po drugie: damskie skarpetki jeździeckie - skarpety do jazdy konnej.

   
   Skarpety jeździeckie posiadają zwykle długość do kolan i czasem nazywane są podkolanówkami jeździeckimi. Są długie i powinny być bardzo obcisłe, by dodatkowo przytrzymać na łydce spodnie jeździeckie. Skarpety jeździeckie na lato zazwyczaj wykonane są z elastycznej bawełny lub z tkaniny z włóknem bambusowym, które ma właściwości antybakteryjne (lepiej niż bawełna wchłania wilgoć podczas treningu jeździeckiego i jest bardziej przewiewna). Skarpety zimowe natomiast muszą być ciepłe (często są wykonane z tkaniny wełnianej), lecz również oddychające. Skłoniło to producentów, by do produkcji tego rodzaju  odzieży jeździeckiej także używać materiałów technicznych.
  Skarpety do jazdy konnej ulegają modom danej kolekcji, gdyż muszą się zgadzać kolorystycznie z tendencjami danego sezonu. Podobnie jak inne części stroju jeździeckiego należą do kolekcji letniej lub zimowej i ich cena ulega sezonowej obniżce. Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 
  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.      Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
  W ofercie naszego sklepu znajdują się skarpety jeździeckie takich firm, jak Pikeur, Schockemohle, Horze, Comodo.
Czapka Baila Beanie W20 navyCzapka Baila Beanie W20 navy Nowość

SCHOCKEMOHLE
109.00PLN
Czapka Baila Beanie W20 silverCzapka Baila Beanie W20 silver Nowość
Czapka Evolet navy

BUSSE
37.00PLN
Czapka Evolet wine

BUSSE
37.00PLN
CZAPKA FELLBOMMEL KONTR. W19 NAVY PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
124.00PLN 76.88PLN
CZAPKA FELLBOMMEL W19 WALNUT MELANGE PromocjaWyprzedaż
CZAPKA LIAM GRANATCZAPKA LIAM GRANAT PromocjaWyprzedaż

B/VERTIGO
179.00PLN 107.40PLN
Filtry
Kolekcja
8PLN 299PLN