Kamizelka jeździecka dla amazonki. Kamizelka do jazdy konnej dla pań.

  Mówi się, że kamizelka to niezbędnik każdego jeźdźca. Podobnie jak bryczesy jest potrzebna w każdej porze roku. Zimą bywa noszona na polar czy softshell, nakładana na kurtkę lub pod kurtkę (kamizelki bardzo cienkie szukaj: cavalleriatoscana.pl), a latem okazuje się niezastąpiona po wieczornym treningu. Podczas  zawodów kamizelki bywają noszone nawet na frak konkursowy. 
  Niezależnie od pory roku powinny być wykonane  z materiałów o wysokich parametrach technicznych : oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe . Firmy przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Kavalkade, Covalliero  czy Horze. Wspomniana wyżej marka włoskiej odzieży jeździeckiej Cavalleria Toscana (cavalleriatoscana.pl) proponuje kamizelki w każdej kolekcji, szukając ciągle najlepszego rozwiązania dla  kroju i materiału tego wyjątkowego elementu stroju jeździeckiego.
    Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże sezonowe, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i kamizelek kolekcyjnych,można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 
  Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
B//Vertigo Kamizelka Jocelyn W20 Dark navy B//Vertigo Kamizelka Jocelyn W20 Dark navy PromocjaWyprzedaż
Covalliero Kamizelka softshell W20 dark brown Covalliero Kamizelka softshell W20 dark brown PromocjaWyprzedaż
Covalliero Kamizelka W20 dark brownCovalliero Kamizelka W20 dark brown PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
229.00PLN 160.30PLN
Covalliero Kamizelka W20 dark green Covalliero Kamizelka W20 dark green PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
229.00PLN 160.30PLN
Horze Kamizelka Shelly W19 blackHorze Kamizelka Shelly W19 black PromocjaWyprzedaż

HORZE
219.00PLN 131.40PLN
Kamizelka pikowana S21 navy Kamizelka pikowana S21 navy Nowość

COVALLIERO
239.00PLN
Kamizelka pikowana S21 wood Kamizelka pikowana S21 wood Nowość

COVALLIERO
239.00PLN
Pikeur Kamizelka Fiene NG S18 peachPikeur Kamizelka Fiene NG S18 peach PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
539.00PLN 323.40PLN
Pikeur Kamizelka Kea W20 dark chocolate PromocjaWyprzedaż

PIKEUR
719.00PLN 503.30PLN
 
Filtry
Kolekcja
131PLN 504PLN