Kamizelka jeździecka dla amazonki. Kamizelka do jazdy konnej dla pań.

Mówi się, że kamizelka to niezbędnik każdego jeźdźca. Podobnie jak bryczesy jest potrzebna w każdej porze roku. Zimą bywa noszona na polar czy softshell, nakładana na kurtkę lub pod kurtkę (kamizelki bardzo cienkie szukaj: cavalleriatoscana.pl), a latem okazuje się niezastąpiona po wieczornym treningu. Podczas  zawodów kamizelki bywają noszone nawet na frak konkursowy. Czytaj dalej...
Kamizelka Combi W22 granatowaKamizelka Combi W22 granatowa Wyprzedaż Promocja-30%
Niezależnie od pory roku powinny być wykonane  z materiałów o wysokich parametrach technicznych : oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe . Firmy przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur, Schockemohle, Kavalkade, Covalliero  czy Horze. Wspomniana wyżej marka włoskiej odzieży jeździeckiej Cavalleria Toscana (cavalleriatoscana.pl) proponuje kamizelki w każdej kolekcji, szukając ciągle najlepszego rozwiązania dla  kroju i materiału tego wyjątkowego elementu stroju jeździeckiego.

Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże sezonowe, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i kamizelek kolekcyjnych, można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 
 
Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
 
Filtry
Kolekcja
159PLN 467PLN
Legginsy zimowe Active Fleece Silicone FS W22 granatLegginsy zimowe Active Fleece Silicone FS W22 granat Wyprzedaż Promocja-30%