Damskie koszulki jeździeckie. Koszulki treningowe do jazdy konnej. 
   
   Jak w każdym innym sporcie koszulki jeździeckie, tak konkursowe, jak i treningowe wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są więc oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz,   przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Salon Koński Świat proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl) , której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem. Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
PromocjaWyprzedaż

HORZE
199.00PLN 119.40PLN
Promocja

COVALLIERO
149.00PLN 104.30PLN
NowośćDarmowa dostawa
NowośćDarmowa dostawa
Promocja

PIKEUR
252.00PLN 176.40PLN
Promocja

PIKEUR
252.00PLN 176.40PLN
PromocjaWyprzedaż

SCHOCKEMOHLE
269.00PLN 188.30PLN
Filtry
Kolekcja
90PLN 825PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller