Damska koszulka jeździecka. Koszulka konkursowa dla amazonki. Koszulka treningowa do jazdy konnej
   
   Jak w każdym innym sporcie koszulki jeździeckie, tak konkursowe, jak i treningowe wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. czytaj dalej...


Bluzka techniczna Andie W19 blackBluzka techniczna Andie W19 black PromocjaWyprzedaż

HORZE
199.00PLN 119.40PLN
Bluzka techniczna Halfzip R20 Neon Bluzka techniczna Half-zip R20 Neon Nowość
Bluzka techniczna Justine S20 asphalt Promocja

PIKEUR
252.00PLN 176.40PLN
Bluzka techniczna Justine S20 nightsky Promocja

PIKEUR
252.00PLN 176.40PLN
Bluzka techniczna Melani Tech black Bluzka techniczna Melani Tech black PromocjaWyprzedaż

BUSSE
245.00PLN 171.50PLN
Bluzka techniczna Melani Tech silver pineBluzka techniczna Melani Tech silver pine PromocjaWyprzedaż
Bluzka techniczna W20 camel Bluzka techniczna W20 camel PromocjaWyprzedaż

COVALLIERO
145.00PLN 101.50PLN

   Są więc oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz, przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Salon Koński Świat proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl) , której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem. Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
Kolekcja
90PLN 825PLN