Damskie koszulki jeździeckie. Koszulki treningowe do jazdy konnej. 
   
   Jak w każdym innym sporcie koszulki jeździeckie, tak konkursowe, jak i treningowe wykonane z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są więc oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz,   przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Salon Koński Świat proponuje ubrania także z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl) , której jest dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem. Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
  Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
NowośćDarmowa dostawa

PIKEUR
365.00PLN
PromocjaWyprzedaż

HORZE
199.00PLN 119.40PLN
Nowość
PromocjaWyprzedaż
PromocjaWyprzedaż

SCHOCKEMOHLE
269.00PLN 188.30PLN
PromocjaWyprzedaż
Nowość
Filtry
Kolekcja
95PLN 825PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller