Męskie kurtki do jazdy konnej. Kurtki jeździeckie dla panów.
   
Jeździectwo to sport, gdzie w parze występuje zawsze 2 zawodników i odpowiedzialny jeździec zadba najpierw o swojego wierzchowca, mniejszą uwagę poświęcając swoim mokrym plecom. Szczególnie istotne więc jest, by cały nasz strój od pasa w górę, a więc wszystkie kurtki, niezależnie od pory roku, były z materiałów o wysokich parametrach technicznych: oddychające, czyli wyrzucające wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz ubrania, przeciwwiatrowe, czyli nie pozwalające na ostudzenie rozgrzanych mięśni i oczywiście przeciwdeszczowe.

Marki przez nas polecane to najlepsze pod względem jakości, przetestowane przez współpracujących z nami jeźdźców, często zawodników kadry narodowej, a jednocześnie najbardziej znane marki jeździeckie takie jak Pikeur i Schockemohle. Jak w każdym nowoczesnym sporcie tkaniny, z których szyta jest odzież jeździecka, podlegają nie tylko wymogom mody (patrz zakładka kolekcje), ale przede wszystkim muszą być praktyczne. Znajdujemy tu więc kurtki bardzo ciepłe, gdzie coraz częściej puch zastępowany jest antyalergicznymi warstwami ocieplającymi, grube softshelle, ale też lekkie kurtki bez podszycia, cienkie sofshelle treningowe czy też kurtki przeciwwiatrowe i przeciwdeszczowe z odpowiednio technicznych materiałów. 

Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas kurtki włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl)

Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej, a więc i kurtek kolekcyjnych, można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 

Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Kurtka Calvaro S20 night sky Wyprzedaż Promocja-30%
1 NIGHT SKY

PIKEUR
875.00PLN 612.50PLN
Płaszcz przeciwdeszczowyPłaszcz przeciwdeszczowy

COVALLIERO
139.00PLN
Filtry
Kolekcja
Dostawa
Zwrot i wymiana
Dostępność
139PLN 613PLN