MĘSKA KONKURSOWA KOSZULA JEŹDZIECKA. KOSZULKA DO JAZDY KONNEJ.
 
 Odzież jeździecka CT na cavalleriatoscana.pl.

Jak w każdym innym sporcie koszulki jeździeckie, tak konkursowe, jak i treningowe wykonane są z materiałów o wysokich parametrach technicznych. Są więc oddychające, czyli odprowadzają wilgoć powstałą podczas treningu na zewnątrz,   przeciwwiatrowe, czyli nie przepuszczające wiatru, by rozgrzane mięśnie się nie wychłodziły i przeciwdeszczowe. Czytaj dalej...
Salon Koński Świat proponuje ubrania tak znanych marek jeździeckich jak Pikeur, SChockemohle czy Horze.

W naszej ofercie można znaleźć także odzież jeździecką z tkanin antybakteryjnych i anty-UV włoskiej marki Cavalleria Toscana (szukaj:cavalleriatoscana.pl) , której jesteśmy dystrybutorem. Latem, przy treningach w wysokich temperaturach, okazuje się to doskonałym rozwiązaniem ułatwiającym skupienie się na pracy z koniem. Wszystkie kolekcje marek jeździeckich dostępnych stacjonarnie i  online  uwzględniają najnowsze tendencje mody, a ich ubrania techniczne  mogą być używane w innych sportach oraz wypadach weekendowych, nie związanych z jeździectwem.
 
Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.

Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 

Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
Kolekcja
209PLN 299PLN
Komin W22 purple grey Wyprzedaż Promocja-30%
0 light grey0 purple grey
155.00PLN 108.50PLN