Sprzęt jeździecki marki Eskadron. Wyposażenie dla konia marki Eskadron.

  Eskadron to niemiecka firma produkująca sprzęt do jazdy konnej. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości czapraki, nauszniki, derki dla konia, ochraniacze, owijki, kaloszki dla konia, a także derki dla psa oraz torby na sprzęt jeździecki.   
  Eskadron proponuje kilka razy do roku kolekcje sprzętu jeździeckiego, w kolorach zgodnych z najnowszymi wymogami mody.   
  Najbardziej popularna to kolekcja Classic Sports, która wychodzi 2 razy do roku (wiosna-lato i jesień-zima) . Wszystkie elementy tej kolekcji są pasujące do siebie kolorystycznie tak, że outfit konia na czworoboku czy parkurze jest bardzo elegancki (czaprak-nauszniki-owijki/ochraniacze).
  Eskadron Heritage natomiast pojawia się raz w roku i kolekcja ta jest bardzo ceniona ze względu na swą luksusową elegancję. Klasyczny granat, a do tego brąz, bordo czy butelkowa zieleń ozdobione mieniącymi się logo i wykonane w szlachetnym welurze znajdują zwolenników we wszystkich dyscyplinach jeździeckich.
   Platinum to kolekcja najbardziej minimalistyczna ze wszystkich propozycji marki Eskadron, choć i tu znajdziemy tak szlachetny materiał jak atłas i bogate, mieniące się wykończenie.  
 Jej odmianą jest Platinum Pure, zawężona do pewnej gamy kolorów, poruszająca się w bieli, czerni i szarości. Jest to propozycja głównie dla jeźdźców konkurencji ujeżdżenia.
Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
139.00PLN 86.18PLN
PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
55.00PLN 38.50PLN
NowośćDarmowa dostawa
NowośćDarmowa dostawa
NowośćDarmowa dostawa
NowośćDarmowa dostawa

ESKADRON
339.00PLN
NowośćDarmowa dostawa

ESKADRON
299.00PLN
Promocja
Promocja

ESKADRON
289.00PLN 202.30PLN
Filtry
Kolekcja
34PLN 555PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller