Sprzęt jeździecki marki Eskadron. Wyposażenie dla konia marki Eskadron.

  Eskadron to niemiecka firma produkująca
sprzęt do jazdy konnej. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości czapraki, nauszniki, derki dla konia, ochraniacze, owijki, kaloszki dla konia, a także derki dla psa oraz torby na sprzęt jeździecki.   
  Eskadron proponuje kilka razy do roku kolekcje sprzętu jeździeckiego, w kolorach zgodnych z najnowszymi wymogami mody.   
  Najbardziej popularna to kolekcja Classic Sports, która ukazuje się 2 razy do roku (wiosna-lato i jesień-zima). Wszystkie elementy tej kolekcji są pasujące do siebie kolorystycznie, a więc outfit konia na czworoboku czy parkurze jest bardzo wyrafinowany (czaprak-nauszniki-owijki/ochraniacze).
  Eskadron Heritage natomiast pojawia się raz w roku i kolekcja ta jest bardzo ceniona ze względu na swą luksusową elegancję. Klasyczny granat, a do tego brąz, bordo czy butelkowa zieleń, ozdobione mieniącymi się logo i wykonane w szlachetnym welurze, znajdują zwolenników we wszystkich dyscyplinach jeździeckich.
   Platinum to kolekcja najbardziej minimalistyczna ze wszystkich propozycji marki Eskadron, ale i tu znajdziemy tak szlachetny materiał jak atłas i bogate oraz mieniące się wykończenie.  
 Jej odmianą jest Platinum Pure, zawężona do pewnej gamy kolorów, poruszająca się w bieli, czerni i szarości. Jest to propozycja głównie dla jeźdźców konkurencji ujeżdżenia.
Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np. brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
 Nauszniki Basic black

ESKADRON
109.00PLN
 Nauszniki Basic white

ESKADRON
109.00PLN
Bluzka techniczna Halfzip R20 Neon Bluzka techniczna Half-zip R20 Neon PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
239.00PLN 167.30PLN
Czapka Repellent R20 Navy PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Czaprak Alca Max R20 GreyCzaprak Alca Max R20 Grey PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
339.00PLN 237.30PLN
Czaprak Alcapad PP20 black Nowość

ESKADRON
299.00PLN
Czaprak Big Square Cotton H20 ivorygrey Nowość
Filtry
Kolekcja
34PLN 748PLN