SPRZĘT JEŹDZIECKI ESKADRON

Eskadron
 to niemiecka firma produkująca sprzęt do jazdy konnej. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości czapraki, nauszniki, derki dla konia, ochraniacze, owijki, kaloszki dla konia, a także derki dla psa oraz torby na sprzęt jeździecki. Czytaj dalej...
Eskadron proponuje kilka razy do roku kolekcje sprzętu jeździeckiego, w kolorach zgodnych z najnowszymi wymogami mody.   

Najbardziej popularna to kolekcja Classic Sports, która ukazuje się 2 razy do roku (wiosna-lato i jesień-zima). Wszystkie elementy tej kolekcji są pasujące do siebie kolorystycznie, a więc outfit konia na czworoboku czy parkurze jest bardzo wyrafinowany (czaprak-nauszniki-owijki/ochraniacze).

Eskadron Heritage natomiast pojawia się raz w roku i kolekcja ta jest bardzo ceniona ze względu na swą luksusową elegancję. Klasyczny granat, a do tego brąz, bordo czy butelkowa zieleń, ozdobione mieniącymi się logo i wykonane w szlachetnym welurze, znajdują zwolenników we wszystkich dyscyplinach jeździeckich.

Platinum
to kolekcja najbardziej minimalistyczna ze wszystkich propozycji marki Eskadron, ale i tu znajdziemy tak szlachetny materiał jak atłas i bogate oraz mieniące się wykończenie.  

Jej odmianą jest Platinum Pure, zawężona do pewnej gamy kolorów, poruszająca się w bieli, czerni i szarości. Jest to propozycja głównie dla jeźdźców konkurencji ujeżdżenia.

Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np. brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.

Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Koński Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Filtry
Kolekcja
16PLN 489PLN
Bryczesy  zimowe Junior softshell czarne Wyprzedaż Promocja-20%