Sprzęt jeździecki marki Eskadron. Wyposażenie dla konia marki Eskadron.

  Eskadron to niemiecka firma produkująca sprzęt do jazdy konnej. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości czapraki, nauszniki, derki dla konia, ochraniacze, owijki, kaloszki dla konia, a także derki dla psa oraz torby na sprzęt jeździecki.   
  Eskadron proponuje kilka razy do roku kolekcje sprzętu jeździeckiego, w kolorach zgodnych z najnowszymi wymogami mody.   
  Najbardziej popularna to kolekcja Classic Sports, która ukazuje się 2 razy do roku (wiosna-lato i jesień-zima). Wszystkie elementy tej kolekcji są pasujące do siebie kolorystycznie, a więc outfit konia na czworoboku czy parkurze jest bardzo wyrafinowany (czaprak-nauszniki-owijki/ochraniacze).
  Eskadron Heritage natomiast pojawia się raz w roku i kolekcja ta jest bardzo ceniona ze względu na swą luksusową elegancję. Klasyczny granat, a do tego brąz, bordo czy butelkowa zieleń, ozdobione mieniącymi się logo i wykonane w szlachetnym welurze, znajdują zwolenników we wszystkich dyscyplinach jeździeckich.
   Platinum to kolekcja najbardziej minimalistyczna ze wszystkich propozycji marki Eskadron, ale i tu znajdziemy tak szlachetny materiał jak atłas i bogate oraz mieniące się wykończenie.  
 Jej odmianą jest Platinum Pure, zawężona do pewnej gamy kolorów, poruszająca się w bieli, czerni i szarości. Jest to propozycja głównie dla jeźdźców konkurencji ujeżdżenia.
Dwa razy do roku pojawiają się kolekcje sezonowe. Kolekcja wiosenno - letnia bywa dostępna już pod koniec lutego, a kolekcja jesienno - zimowa w w połowie września. Modele i kolory kolekcji sezonowych są niepowtarzalne, a domówienie np.brakującego rozmiaru jest zazwyczaj niemożliwe, gdyż są szyte na zamówienie.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
 Kantar Double Pin Glossy W19 softgrey PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
139.00PLN 86.18PLN
 Nauszniki Basic black

ESKADRON
109.00PLN
 Nauszniki Basic white

ESKADRON
109.00PLN
BANDANA KIDS YS18 NAVY STARS PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
55.00PLN 38.50PLN
BANDAŻE POLAROWE NG S18 SPEARMINT PromocjaWyprzedaż

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
BANDAŻE POLAROWE P19 MARTINIOLIVE Promocja

ESKADRON
125.00PLN 87.50PLN
Filtry
Kolekcja
34PLN 748PLN