Derka siatkowa treningowa Fly Dura S20 navy Derka siatkowa treningowa Fly Dura S20 navy Promocja-10%
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Zapisz się do Newslettera i otrzymaj 15% rabatu na pierwsze zakupy!

Sklep Jeździecki Online

  W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wyposażenia dla jeźdźca i konia, który zadowoli najbardziej wymagających miłośników jazdy konnej. Znajdą tu Państwo niezbędne akcesoria do  pielęgnacji koni oraz wszystko, co potrzebne do uprawiania tego sportu. Doskonale wiemy, że wśród naszych Klientów są osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jeździectwem, ale też i profesjonaliści, którzy startują w zawodach. Nasze doświadczenie przekłada się na taki wybór artykułów i marek jeździeckich, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jak narodził się sport jeździecki ?

  Od czasów starożytnych konie służyły człowiekowi nie tylko w czasach pokoju. ale też w okresie wojen. Powstające wojskowe formacje jazdy wymagały przeprowadzania różnego rodzaju ćwiczeń, podczas których jeźdźcy zaczęli ze sobą współzawodniczyć. Tak zaczęto organizować pierwsze zawody jeździeckie. 

Najbardziej popularne konkurencje to 

  • ujeżdżenie
  • skoki przez przeszkody
  • cross

  W Salonie Koński Świat znajdą Państwo akcesoria do każdej z tych konkurencji- dla konia będą to czapraki, derki stajenne i padokowe, ochraniacze, owijki, ale również szczotki i preparaty do pielęgnacji oraz suplementy diety. Doskonale wiemy, jak ważne jest właściwe wyposażenie obiektów jeździeckich, więc oferujemy naszym Klientom także ogrodzenia padoków, siatki na siano, żłoby oraz wiadra, a także zestawy do sprzątania, które pozwolą utrzymać porządek w stajni.

  Salon Koński Świat to miejsce, w którym mogą Państwo skompletować także profesjonalny strój jeździecki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wśród produktów znajdują się bryczesy, bluzy, kurtki, kamizelki, koszulki oraz inne akcesoria .

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu! Jeśli kochasz konie, to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie lub swojego wierzchowca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w internecie, jak również zapraszamy serdecznie  do wizyty w naszej siedzibie w Konstancinie - Jeziornej. 

Wyprzedaż

Rękawiczki Lianna S22 bison dark brownRękawiczki Lianna S22 bison dark brown Wyprzedaż Promocja-50%
Bluza polarowa Lola W22 purple greyBluza polarowa Lola W22 purple grey Wyprzedaż Promocja-30%
Bryczesy  Active Junior Grip navy Wyprzedaż Promocja-50%
Kurtka parka Remy W21Kurtka parka Remy W21 Wyprzedaż Promocja-50%
Granat
299.00PLN 149.50PLN
Pasek skórzany Strzemię W22 cognac 85cm Wyprzedaż Promocja-30%
Skarpetki Competition W22 miedziany Wyprzedaż Promocja-30%
Kamizelka Combi W22 granatowaKamizelka Combi W22 granatowa Wyprzedaż Promocja-30%
Bryczesy zimowe Ingrid FS W22 granatBryczesy zimowe Ingrid FS W22 granat Wyprzedaż Promocja-30%