Dla Konia
Dla Amazonki
Cavalleria Toscana
BLOG
Aktualności
2022.01.13
Okres jesienno-zimowy to okres trudny nie tylko dla nas, jeźdźców, ale również dla naszych czterokopytnych. One także odczuwają zimno i deszcz. Często widzimy, że wolałyby poleniuchować w stajni zamiast iść na jazdę, więc to, w jaki sposób przygotujemy je do treningu oraz w jakiej są kondycji będzie procentować (lub przeciwnie) podczas jazdy.
2021.08.12
Zacząć startować! A jak się do tego przygotować? Na to pytanie odpowiada osoba , która zna się na tym najlepiej, czyli Joanna Ziemkiewicz, Pani Kierownik Działu Jeździeckiego i Dyrektor Zawodów w Ośrodku Jeździeckim Warka - Sielanka pod Warszawą.
2021.07.28
Już w ten weekend czekają nas ogromne emocje! Polscy jeźdźcy WKKW będą walczyć na IO Tokyo 2020 !!! Dlatego poprosiliśmy Aleksandra Kadłubowskiego, czterokrotnego uczestnika ME w kategoriach młodzieżowych, II vice-mistrza Polski MJ, a prywatnie i zawodowo partnera olimpijki Małgorzaty Cybulskiej, by opowiedział nam o tej niezwykle wymagającej konkurencji.
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Zapisz się do Newslettera i otrzymaj 15% rabatu na pierwsze zakupy!

Wyprzedaż

Rękawiczki zimowe W20 dark brown/camel Rękawiczki zimowe W20 dark brown/camel Wyprzedaż Promocja-50%
Komin W21 jeans blueKomin W21 jeans blue Wyprzedaż Promocja-30%
Derka padokowa Molly S21 gaudy purple Wyprzedaż Promocja-30%
Opaska W20 black 55/57 Wyprzedaż Promocja-30%
RĘKAWICZKI ZIMOWE W18 ELLIE CZARNE MRĘKAWICZKI ZIMOWE W18 ELLIE CZARNE M Wyprzedaż Promocja-50%
Opaska Maddox W21 dark navy Wyprzedaż Promocja-30%
Skarpetki Tube S20 black/asphalt Skarpetki Tube S20 black/asphalt Wyprzedaż Promocja-30%
Kantar z futrem Stanford W21 czarny Wyprzedaż Promocja-30%

Sklep Jeździecki Online

  W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wyposażenia dla jeźdźca i konia, który zadowoli najbardziej wymagających miłośników jazdy konnej. Znajdą tu Państwo niezbędne akcesoria do  pielęgnacji koni oraz wszystko, co potrzebne do uprawiania tego sportu. Doskonale wiemy, że wśród naszych Klientów są osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jeździectwem, ale też i profesjonaliści, którzy startują w zawodach. Nasze doświadczenie przekłada się na taki wybór artykułów i marek jeździeckich, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jak narodził się sport jeździecki ?

  Od czasów starożytnych konie służyły człowiekowi nie tylko w czasach pokoju. ale też w okresie wojen. Powstające wojskowe formacje jazdy wymagały przeprowadzania różnego rodzaju ćwiczeń, podczas których jeźdźcy zaczęli ze sobą współzawodniczyć. Tak zaczęto organizować pierwsze zawody jeździeckie. 

Najbardziej popularne konkurencje to 

  • ujeżdżenie
  • skoki przez przeszkody
  • cross

  W Salonie Koński Świat znajdą Państwo akcesoria do każdej z tych konkurencji- dla konia będą to czapraki, derki stajenne i padokowe, ochraniacze, owijki, ale również szczotki i preparaty do pielęgnacji oraz suplementy diety. Doskonale wiemy, jak ważne jest właściwe wyposażenie obiektów jeździeckich, więc oferujemy naszym Klientom także ogrodzenia padoków, siatki na siano, żłoby oraz wiadra, a także zestawy do sprzątania, które pozwolą utrzymać porządek w stajni.

  Salon Koński Świat to miejsce, w którym mogą Państwo skompletować także profesjonalny strój jeździecki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Wśród produktów znajdują się bryczesy, bluzy, kurtki, kamizelki, koszulki oraz inne akcesoria .

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu! Jeśli kochasz konie, to z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie lub swojego wierzchowca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w internecie, jak również zapraszamy serdecznie  do wizyty w naszej siedzibie w Konstancinie - Jeziornej.