Najnowsze wpisy

Jak trenować, żeby nie zwariować?

Dodano:02-04-2021

Jak trenować, żeby nie zwariować, czyli w przeddzień Świąt Wielkanocnych o sporcie jeździeckim i życiu opowiada zawodnik Grand Prix konkurencji skoków, ambasador marki Schockemohle i właściciel rodzinnego ośrodka jeździeckiego w centrum Warszawy, Paweł Kaliciński.

Koń jest jak sejsmograf, czyli co zrobić, żeby trening był udany

Dodano:23-01-2021
Kategorie:Porady | Inspiracje

Koń jest jak sejsmograf: odbiera i rejestruje nasze emocje, a pokazuje je często wtedy, gdy się tego najmniej spodziewamy. Jak więc zadbać o dobre samopoczucie konia? Jak z nim współpracować? Czy jest gdzieś klucz do sukcesu?

Salon Koński Świat na święta

Dodano:11-12-2020
Kategorie:Nowości

Koniec roku zawsze nastraja nas nostalgicznie – tak rozpoczyna się wiele artykułów na temat świąt i nowego roku. To prawda, ale w naszym przypadku mimo lekkiej melancholii, związanej z obecną sytuacją na całym świecie, nie zrezygnowaliśmy z działania. W ostatnim czasie udało nam się przygotować dla Was kilka niespodzianek, a największą z nich była oczywiście sesja fotograficzna Cavalleria Toscana.

Dlaczego Cavalleria?

Dodano:26-11-2020
Kategorie:Inspiracje

Ci, którzy zdecydowali się trenować/startować w CT z łatwością odpowiedzą na to pytanie: bo Cavalleria Toscana jest niesamowicie WYGODNA!

Co nowego w Końskim Świecie?

Dodano:24-10-2020
Kategorie:Nowości | Inspiracje

Co nowego w Końskim Świecie, czyli wyczekiwana przez cały rok kolekcja Eskadron Heritage 2020?