Bluzy do jazdy konnej. Męskie bluzy jeździeckie.  

Jeździectwo
to sport, który uprawia się bez względu na porę roku. Nieodłącznym elementem stroju do jazdy konnej są więc bluzy. Wiele firm umieszcza je w swoich kolekcjach (Pikeur, Schockemohle). Mogą być wykonane z bawełny lub materiałów o parametrach sportowych ubrań technicznych.  

Najbardziej polecane na treningi powinny być
oddychające, przeciwwiatrowe czy też przeciwdeszczowe. Są zwykle zapinane na suwak lub, rzadziej, wciągane przez głowę, z kapturem lub ze stójką.

Bardzo popularnym rodzajem bluzy jeździeckiej jest softshell.  W ostatnim czasie stał się odzieżą niezbędną w uprawianiu sportów konnych, gdyż spełnia wszystkie warunki odzieży technicznej, a ponadto może służyć jako lekka kurtka. W ofercie Salonu Koński Świat można znaleźć bluzy i softshelle dla panów takich marek jeździeckich jak Pikeur i Schockemohle.          

Niezwykłym powodzeniem cieszą się u nas softshelle włoskiej marki jeździeckiej Cavalleria Toscana.
Odzież jeździecka tej firmy, wykonana z niezwykłą starannością i zaprojektowana przez doskonałych włoskich stylistów wyróżnia się na parkurach i czworobokach, a  ze względu na doskonały krój i bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała  materiały ubrani w nią jeźdźcy świetnie prezentują się na zdjęciach z zawodów (szukaj: cavalleriatoscana.pl )
 
Dwa razy do roku zapraszamy na  wyprzedaże kolekcji, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej , a więc i bluz kolekcyjnych,można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca. 

Salon Koński Świat
organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat.
Bluza techniczna męska Scotty S21 nightsky Bluza techniczna męska Scotty S21 nightsky Wyprzedaż Promocja-30%
Filtry
Kolekcja
Dostawa
Zwrot i wymiana
Dostępność