Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Udostępnij:
Warianty:
Już od:
2799,00PLN
Ilość:
szt.
Damski kask jeździecki.

GPA SPEED AIR CRYSTAL 2XD


Czołowy produkt w tej serii z zapięciem 2X, który umożliwia idealne dopasowanie kasku do głowy.

Nowy kask marki GPA łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i ciekawy design.

Eleganckie wykończenie kasku w postaci metalowego logo. Klasyczna czerń zdobiona kryształkami Swarovskiego, co podkreśla elegancki charakter modelu Speed Air Crystal 2XD.

Wyściółka kasku zamocowana jest na rzepy, dzięki czemu można ją wyprać.

Duże otwory wentylacyjne zakryte grillem umieszczone są  z przodu, na bokach oraz na tyle kasku i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Włókno węglowe użyte do wykonania kasku charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i lekkością, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort na najwyższym poziomie. Kask wykonany  jest z najwyższej jakości materiałów, zachowując przy tym niesamowitą estetykę. Model Speed Air Crystal 2XD jest też wodoodporny.

Kaski GPA wykonane są z materiałów o wysokich parametrach technicznych. GPA przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa i wygody jeźdźca. Firma GPA stosuje nowoczesne, zaawansowane technologie w produkcji sprzętu jeździeckiego.

Po każdym upadku kask wymaga wymiany na nowy. Nawet jeśli nie posiada on wizualnych wad, wewnętrzna warstwa amortyzująca może ulec mikrouszkodzeniom, na skutek czego może on nie spełniać swojej roli.

Producent rekomenduje wymianę kasku na nowy co 4 lata.