Kask Speed Air Crystal 2X czarnyKask Speed Air Crystal 2X czarnyKask Speed Air Crystal 2X czarny
Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Kask Speed Air Crystal 2X czarny
Warianty:
Już od:
2799,00PLN
Ilość:
szt.
Damski kask do jazdy konnej Speed Air Crystal 2X marki GPA w kolorze czarnym z kryształkami Swarovskiego


Kaski GPA wykonane są z materiałów o najwyższych parametrach technicznych. Marka GPA przykłada wielką wagę do bezpieczeństwa i wygody jeźdźca. Stosuje nowoczesne, zaawansowane technologie w produkcji sprzętu jeździeckiego.
Nowy kask Speed'Air marki GPA łączy w sobie bezpieczeństwo, wygodę i ciekawy design. Model Speed'Air Crystal zdobiony kryształkami Swarovskiego jest przeznaczony dla amazonek  lubiących damski styl sportowy. Duże, stanowiące ciekawy element dekoracyjny, otwory wentylujące zakryte są stalowym grillem. Klasyczna czerń i kryształowa łezka wokół panelu z 3.otworami wentylującymi to rozwiązanie awangardowe i eleganckie. Lekko zmniejszony, wyprofilowany, ale bardzo elastyczny i wytrzymały daszek dedykuje kask dla juniorek lub amazonek preferujących delikatny design.

Wyściółka kasku z miękkiej pianki zamocowana jest na rzepy, dzięki czemu można ją zdjąć do wyprania lub wymienić na nową.

Otwory wentylujące umieszczone są  z przodu, na bokach oraz na tyle kasku i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza.

Zapięcie 2X pasków pod brodą umożliwia idealne dopasowanie kasku do głowy.


Po każdym upadku kask wymaga wymiany na nowy. Nawet jeśli nie posiada on wizualnych wad, wewnętrzna warstwa amortyzująca może ulec mikrouszkodzeniom, na skutek czego może on nie spełniać swojej roli.

Producent rekomenduje wymianę kasku na nowy co 4 lata.