Sprzęt jeździecki marki Eskadron Heritage. Wyposażenie dla konia Eskadron Heritage.

  Eskadron
to niemiecka firma produkująca sprzęt do jazdy konnej. W jej ofercie znajdują się doskonałej jakości czapraki, nauszniki, derki dla konia, ochraniacze, owijki, kaloszki dla konia, a także derki dla psa oraz torby na sprzęt jeździecki
  Eskadron proponuje kilka razy do roku kolekcje sprzętu jeździeckiego, w kolorach zgodnych z wymogami najnowszej mody.
  Eskadron Heritage  pojawia się raz w roku  i kolekcja ta jest bardzo ceniona ze względu na swą luksusową elegancję. Klasyczne kolory takie jak granat, brąz, bordo czy butelkowa zieleń ozdobione są  mieniącym się logo. Czapraki wykonane ze szlachetnego weluru, bawełny doskonałej jakości (tzw cotton) oraz materiałów technicznych odprowadzających pot na zewnątrz czapraka, podczas gdy grzbiet konia pozostaje suchy, znajdują zwolenników we wszystkich dyscyplinach jeździeckich.
  Dwa razy do roku zapraszamy też na  wyprzedaże kolekcji, stacjonarnie i online. Obniżki cen kolekcji zimowej wszystkich firm dostępnych w naszym Salonie można oczekiwać po Nowym Roku, a niektórych artykułów kolekcji letniej już pod koniec czerwca.  Kolekcja Eskadron Heritage  ukazuje się raz w roku na przełomie października i listopada, a więc jej wyprzedaż rozpoczyna się  w październiku następnego roku.
  Salon Konski Świat organizuje też liczne akcje promocyjne, nie związane z kolekcjami sezonowymi.
  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Fb Sklep Jeździecki Salon Koński Świat oraz na Instagramie @salonkonskiswiat .
Nie znaleziono nic spełniającego ustawione kryteria filtrowania