flogestan8
Udostępnij:
Dostępność:2szt.
Cena:159.00PLN
Ilość:
szt.

Glinka do stosowania zewnętrznego dla koni, wysoko wartościowa biologicznie, zawierająca mieszaninę substancji aktywnie stymulujących (m.in. wyciągi z arniki, rozmarynu i lawendy), które penetrują skórę i pobudzają krążenie krwi w układzie ruchowym.

Właściwości:
Glinka kaolinowa wykazuje właściwości wysuszające, olejki eteryczne działając lekko drażniąco na skórę zwiększają miejscowo ukrwienie, poprawiają odżywienie skóry i przyspieszają regenerację tkanek. Dodatek cynku wpływa korzystnie na czynność nabłonka i metabolizm skóry, przeciwdziała występowaniu stanów zapalnych skóry. Preparat Equistro Flogestan likwiduje zmęczenie, przyspiesza regenerację mięśni, aktywuje i stabilizuje metabolizm skóry oraz zapobiega powstawaniu ewentualnych obrzęków.

Wskazania:
Equistro Flogestan jest preparatem przeznaczonym do stosowania na skórę koni. Jest szczególnie polecany jako okład kojący po intensywnym wysiłku lub w celu pobudzenia i odświeżenia napiętych i zmęczonych kończyn oraz mięśni. 

Dawkowanie:
Equistro Flogestan można stosować, w zależności od zapotrzebowania, jako zimny lub ciepły okład 1-2 razy dziennie. Preparat należy rozprowadzić dłonią na powierzchni skóry do utworzenia jednolitej warstwy o grubości ok. 0,5 cm. W przypadku zimnego okładu glinkę pozostawić do wyschnięcia, a następnie zmyć wodą. Zabieg można powtórzyć ponownie tego samego dnia. W przypadku stosowania okładu ciepłego należy preparat ogrzać, zanurzając otwarty pojemnik z preparatem we wrzącej wodzie (na 15-20 min) i następnie preparat nałożyć na skórę.

Ostrzeżenia:
Preparatu nie wolno stosować na otwarte rany!

Opakowanie
1kg

Kupujący ten produkt kupili także:

BLUNDSTONE
55.00PLN

PRODUCT PLACEMENT
169.50PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller