DeNiro. Buty do jazdy konnej. Włoskie oficerki na miarę.

Buty do jazdy konnej włoskiej marki #DeNirobootCo są tak wykonane, by służyły jeźdźcom jak najdłużej. Znane są w całym jeździeckim świecie ze swej wyjątkowej jakości i możliwości personalizacji każdego zamówienia wedle gustu Klienta. Do wyboru mają Państwo kilka rodzajów i ponad 20 kolorów skóry. Kilkanaście gotowych modeli, zaprojektowanych z charakterystyczną lekkością włoskiego designu, słynnego #italianstyle, do konkurencji ujeżdżenia i do skoków przez przeszkody czeka na modyfikację na życzenie Klienta.

Oficerki DeNiro produkowane są w niewielkiej miejscowości Casarano, leżącej w regionie Apulia, na samym południu Włoch ( słynnym „obcasie” półwyspu Apenińskiego). Jest to ręczna robota prawdziwych artystów – rzemieślników według tradycyjnych metod, co pozwala na bardzo dokładne wykonanie modelu wobec pobranej miary. Jeśli do tego dodamy specjalnie wyselekcjonowane skóry , to otrzymujemy produkt wyjątkowy.

Należy mieć na uwadze, że skóra jest naturalnym materiałem, a przez to jej struktura jest niejednorodna i niektóre zmiany na jej powierzchni nie czynią skórzanego produktu (buty, siodła itd) niedoskonałym, ale unikatowym.

Ważne jest jednak, aby po każdym użyciu otrzeć buty z zanieczyszczeń, a szczególnie starannie wyczyścić szczotką zapiaszczony suwak, co znacznie przedłuży jego życie. Należy też upewnić się przed założeniem, że jest on do końca otwarty, co często jest powodem jego uszkodzenia w butach starszych. Skóry powinny być przetarte pastą w kremie. Skóry licowane i lakierowane wystarczy wytrzeć wilgotną szmatką. Wszystkie buty trzymamy z dala od źródeł ciepła, w suchym pomieszczeniu. Przechowywanie na dopasowanych prawidłach znacznie przedłuży ich żywot.

WRAT (Water Resistant Advanced Treatment) to dodatkowy element , który sprawia, że buty DeNiro, tak oficerki, jak sztyblety, są wyjątkowym produktem jeździeckim. Podczas wyprawiania skór stosuje się hydrofobiczną substancję, która tworzy barierę ochronną i nie pozwala na przenikanie wody do wewnątrz. Stopa jeźdźca pozostaje zawsze sucha, przez co niezwykle wzrasta komfort jazdy konnej.

#DeNirobootco to firma , która idzie z duchem czasu. Jej najnowszą propozycją są buty jeździeckie produkowane z materiałów z odpadów owocowych otrzymanych w procesie ich przemysłowego przetwarzania (soki, dżemy itp). Należy podkreślić fakt, że podczas produkcji tych ekologicznych materiałów zużywano bardzo mało wody, uniknięto dodawania chemicznych substancji, a także zadbano o jak najniższe zużycie energii.

#DeNiroGreen to także nasza propozycja dla polskich jeźdźców.

Jesteśmy salonem jeździeckim, który w swej gamie sprzętu do jazdy konnej od początku umieścił firmę #DeNirobootCo jako jedyną propozycję w szyciu butów na miarę ze względu na wytrzymałość jej produktów oraz włoską „lekkość bytu”. Od 8 lat z powodzeniem szyjemy oficerki tej marki jeździeckiej, mamy ogromne doświadczenie w pobieraniu miary i dziś jesteśmy dumni, że dokonaliśmy wyboru tej firmy. Trwałość, świetny design, precyzyjne wykonanie, a także ekocharakter i filozofia współpracy z naturą idealnie odpowiada wartościom proponowanym przez Salon Koński Świat.

Jeśli zdecydują się Państwo zamówić długie buty do jazdy konnej marki DeNiro prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 602 407 055. W naszej obecnej ofercie znajdą Państwo sztyblety DeNiro w różnych kolorach. Istnieje możliwość zamówienia do nich czapsów.
Adriano T106 black

DE NIRO
800.00PLN
Adriano T106 brown 527Adriano T106 brown 527 Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
Adriano T106 brown527

DE NIRO
800.00PLN
Adriano T106 brushed blackAdriano T106 brushed black Promocja

DE NIRO
999.00PLN 699.30PLN
Adriano T106 Caprice redbrownAdriano T106 Caprice redbrown Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
Adriano T106 oxfordAdriano T106 oxford Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
DE NIRO ADRIANO T106 AMBRA 39DE NIRO ADRIANO T106 AMBRA 39 Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
DE NIRO ADRIANO T106 CAPRICE BLU NAVY 39DE NIRO ADRIANO T106 CAPRICE BLU NAVY 39 Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
DE NIRO ADRIANO T106 FUME`BOX 39DE NIRO ADRIANO T106 FUME`BOX 39 Promocja

DE NIRO
800.00PLN 560.00PLN
Filtry
39PLN 3500PLN