belvoir_tack_cleaner
Udostępnij:
Dostępność:1szt.
Cena:45.95PLN
Ilość:
szt.

EQUIMIST 360 - to innowacyjna technologia, która rewolucjonizuje aplikację produktów pielęgnacyjnych dla koni.

  • Zakres 360° - produkt może być używany odwrócony do góry dnem.
    Stosowanie pod brzuchem i w innych trudno dostępnych miejscach staje się łatwe i przyjemne!
  • Wydajność - nowy atomizer rozpyla preparat do postaci drobnej mgły, co pomaga w równomiernej aplikacji, na całej powierzchni.
  • Działanie - wydłużony moment rozpylania zapewnia stałą, szeroką i bardziej regularną aplikację produktu, w porównaniu do wszystkich innych tradycyjnych rozpylaczy.
  • Minimum dźwięku - specjalnie zaprojektowany układ spustowy daje minimalny dźwięk podczas naciskania. Testy wykazały, że stosowanie Equimist 360 jest bardziej akceptowalne przez młode lub nerwowe konie.
  • Minimum strat - Technologia zapewnia efektywne wykorzystanie preparatu, co oznacza niemal brak pozostałości produktu na dnie butelki.
  • Konstrukcja - Equimist 360 może znacznie zmniejszyć efekt zmęczenia dłoni, często związany z użyciem tradycyjnych rozpylaczy.

 

BELVOIR TACK CLEANER STEP 1

Usuwa tłuszcz, pot, brud, kurz oraz pleśń ze wszystkich rodzajów wyrobów skórzanych oraz skór syntetycznych.

Antygrzybiczna formuła zapobiega narastaniu grzybów oraz tworzeniu się pleśni.

Doskonale przygotowuje powierzchnię, przed nałożeniem warstwy pielęgnacyjnej.

W przypadku szczególnie trudnych do usunięcia zabrudzeń, np. zaschniętego tłuszczu, pozostawić preparat na czyszczonej powierzchni na 5 minut.

Po wyczyszczeniu należy zastosować jeden z preparatów do pielęgnacji, celem natłuszczenia wyczyszczonej powierzchni.

Przy codziennej pielęgnacji stosować glicerymnowy balsam do skóry w kostce lub płynie - BELVOIR TACK CONDITIONER STEP 2.

Dla głębokiego odżywienia skóry należy użyć Balsamu Intensywnie Regenerującego lub Oleju z serii VANNER&PREST NEATSFOOT lub CARRS.

OPAKOWANIE:

600 ml

 

Balsam Mnicha jest preparatem chłodzącym w postaci żelu, znajdującym zastosowanie w masażu klasycznym i rehabilitacyjnym. Działą kojąco na bóle mięśni i stawów spowodowanych nadwyrężeniami i zakwasami. Zalecany do stosowania przez sportowców i osoby aktywne fizycznie. Naturalne wyciągi roślin działają kojąco i łagodząco w miejscach poddanych masażowi.
Doskonale się wchłania, pozostawia skórą gładką i delikatną w dotyku.

Stosowanie:
Nakładać na miejsca nadwyrężone lub szczególnie narażone na obciążenia podczas wysiłku fizycznego. Masaż w miejscu aplikacji wzmacnia działanie preparatu.

Składniki (INCI ):
Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita Extract, Calendula Officinalis Extract, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated, Castor Oil, Carbomer, DMDM Hydantoin, Menthol, Panthenol, Disodium EDTA , Cl 42090

Pasujące do

CARR&DAY&MARTIN
67.95PLN

Kupujący ten produkt kupili także:

CARR&DAY&MARTIN
35.00PLN

VEREDUS
59.00PLN

SPILLERS
22.00PLN
Copyright by Salon Koński Świat, 2018. All rights reserved.
InfoSerwis - BestSeller